noclegi nad morzem, jaki portal?

noclegi nad morzem, jaki portal?

Cześć. Czy noclegi nad morzem mogą kosztować satysfakcjonująco niską kwotę? Pytam, ponieważ niebawem rozpocznę poszukiwania miejsc noclegowych. Liczę na Wasze rady.

ARTyMM

Posty: 1

 
Weselę się, iż dzielicie się spostrzeżeniami, jeśli chodzi o noclegi nad morzem. Dzięki nim każdy będzie mógł zarezerwować sobie nocleg w korzystnej cenie, a jednocześnie zwrócić uwagę na istotne kwestie, dzięki czemu Wasz wypoczynek będzie w pełni udany.

amrmas22

Posty: 11

 
Bardzo fajnie, że opisaliście to, w jaki sposób organizowaliście swój weekend nad morzem. Moim zdaniem można zastosować przynajmniej kilka trików, jakie mogą pozwolić na zaoszczędzenie rzeczywiście sporej kwoty. Wkrótce postaram się podzielić swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Pozdrawiam Was.

21gregorek

Posty: 9

 
Zajrzyjcie tutaj: http://wakacjenadmorzem.pl, jeśli planujecie urlop nad morzem. Ten serwis może Wam ułatwić niezmiernie wiele kwestii, o czym sam się przekonałem. Polecam go.

Miner67

Posty: 13

 
Miałem ograniczony budżet, ale udało mi się zaplanować weekend nad morzem. Przyznam szczerze, że wykazałem się jednakże sporą kreatywnością, gdyż przez długi okres poszukiwałem najtańszych kwater, które nie były jednocześnie jakieś obskurne, gdyż zależało nam na normalnie godnych warunkach pobytu.

janek1234

Posty: 15

 
Zamarzyły mi się wspólnie z narzeczoną wakacje nad morzem. Początkowo byliśmy mocno zszokowani, bo potencjalny koszt przerósł nasze oczekiwania. Dopiero później skorzystaliśmy z Waszych rad, dzięki czemu ostatecznie zapłaciliśmy praktycznie dwukrotnie mniej.

Yuri20

Posty: 9

 
To mit, że urlop nad morzem będzie ponadprzeciętnie drogi. Wiele zależy od tego, gdzie zamierzacie spać, ponieważ obiekty noclegowe potrafią kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę. Weźcie to pod uwagę, gdy będziecie cokolwiek planować.

Lomartek67

Posty: 8

 
Pragnę zauważyć, że weekend nad morzem nie muszą być drogie. Wiadomo, że zapłacicie zdecydowanie więcej, jeśli postanowicie pojawić się tam w szczycie sezonu. Poza sezonem jest istotnie taniej.

lilian56

Posty: 9

 
Istnieje co najmniej kilka portali, które zawierają przydatne informacje Bałtyk. W przeszłości również takowego poszukiwałem, ponieważ chciałem uzyskać możliwie najwięcej praktycznych informacji związanych z miejscem, do którego planowałem swoją podróż. Teraz to już zbędne - jestem przygotowany do każdego wyjazdu :)

Fanatyk

Posty: 5