srebro biżuteria, jaki sklep ?

srebro biżuteria, jaki sklep ?

Muszę wybrać coś ze srebra dla mamy. Coś na bardzo okrągłą rocznicę ślubu :) Może polecacie jakąś konkretną biżuterię. Może też robiłyście podobny zakup i macie coś do zaproponowania. Zastanawiam się nad sklepem internetowym.

korasek

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o srebro, to polecam ten sklep https://braccatta.com/pl/bizuteria-srebrna. Mają tutaj przepiękną biżuterię. Fascynujące wzornictwo. No i jest w czym wybierać. Koniecznie zajrzyjcie.

zakk87

Posty: 13

 
Nie znam tego kamienia. Na pewno sprawdzę, co to jest i dlaczego Ci się tak podoba. Urzeka mnie taka biżuteria, lecz coś innego – kolczyki z blue topazem. Muszę sobie na takie pozwolić.

Eden66

Posty: 17

 
Muszę powiedzieć, że ja również jestem pod wrażeniem jakości ofert online. Już niejeden sklep zrobił na mnie wrażenie. Mam nadzieję, że jak już dokonam zakupu, nie zawiodę się na prawdziwości oferty. Jak coś, to oczywiście możecie pisać i polecać swoje wiarygodne sklepy ze srebrną biżuterią. Pozdrawiam.

vokalek

Posty: 23

 
To pochwal się, gdzie można zakupić tak śliczne błyskotki. Osobiście najbardziej interesuje mnie teraz zakup kolczyków z markazytami. Ten kamień zachwycił mnie swoim wyglądem i właściwościami.

duchovnyy45

Posty: 2

 
Ja bym stawiała na srebro. Pasuje do każdej sukienki nie tylko granatowej. Jak zakupisz sobie ekstrawagancką biżuterię, wykorzystasz ją potem do sporo stylizacji. Lecz na pewno srebro, albowiem jest uniwersalne i przyda ci się też na co dzień.

gregBard

Posty: 16

 
A co myślicie o biżuterii srebrnej do sukienki, w której będę świadkiem na ślubie? Może jednak przydałoby się coś złotego. Sama nie wiem. Podobają mi się kolczyki ze srebra i właśnie takie chciałabym kupić, ale mam obawy, czy to nie zbyt minimalistyczne rozwiązanie na tę okazję.

opećtr

Posty: 2