wynajem sprzętu kosmetycznego

wynajem sprzętu kosmetycznego

Dzień dobry! Szukam firmy która specjalizuje się w wynajmie sprzętu kosmetologicznego. Głównie chodziłoby mi o urządzenia najnowszej generacji do liftingu skóry twarzy i ciała. Gdzie można liczyć na atrakcyjne warunki i rzeczywiście sprawny, wydajny, sprawdzony sprzęt? Z kim macie dobre doświadczenia jeśli chodzi o rynek warszawski? Pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 1

 
Sama jestem ciekawa jakie są w Warszawie w ogóle stawki za dniówkę używania sprzętu np. do termoliftingu. Tych urządzeń różnej maści jest bardzo dużo, i też różnią się one dość mocno cenowo.

8887-zbychu

Posty: 9

 
Myślę, że na pewno sprzęt do nowoczesnego bezinwazyjnego liftingu może zagwarantować dużą klientelę. Ale też trzeba mieć na uwadze że takie urządzenia są dość kosztowne, już nie mówię o samym zakupie ale też wynajmie.

FalaSmiechu

Posty: 24

 
Wiem że znajoma chce otworzyć swój salon kosmetyczny i będzie dużo sprzętu właśnie wypożyczać a nie kupować. Z jednej strony na pewno jednorazowo inwestycja będzie mniejsza, a z drugiej strony wynajem daje większą wolność i niezależność.

yarofe

Posty: 8

 
Korzystam z urządzenia najmowanego od Beauty Rent z Filareckiej w Warszawie. Najlepiej sobie ich ofertę sprawdzić na beautyrent.pl i po prostu zadzwonić, wysłać maila, mają dobrze poprowadzoną obsługe klienta. Wiadomo ile i za co się płaci, sprzęt mają serwisowany, w idealnym stanie.

michas901

Posty: 21

 
Jestem w podobnej sytuacji, też szukam wynajmu urządzeń i nie mam pojęcia do kogo w ogóle się z tym tematem zwrócić, żeby wszystko wyszło dobrze i żeby nie przepłacić.

Czarek

Posty: 5

 
Najlepiej rozhulać sobie salon w mniejszym mieście, albo w jakiejś lokalizacji bez większej konkurencji. W Warszawie jest ciężko ale też można zaistnieć jeśli skompletuje się naprawdę porządny, markowy sprzęt, a nie jakieś urządzenia sprzed 10 lat.

TomekK

Posty: 2

 
Ogólnie to takie naprawdę profesjonalne urządzenia do liftingu do tanich nie należą, mówię też o wynajmie a nie tylko o zakupie. Ale z drugiej strony na zabiegach przy HiFu można sporo zarobić, sprzęt ładnie pracuje na gabinet.

Snaco

Posty: 6

 
Nie wiem od kogo takie urządzenia pożyczyć, żeby to się opłacało i miało ręce i nogi. Nie lepiej jednak kupić coś swojego, nie będzie się to bardziej kalkulować?

Oct714

Posty: 7

 
Najważniejsze to sprawdzić na co jest największy popyt wśród klientek i dopiero pod tym kątem dopasować sobie sprzęt który będzie się wynajmować...a nie na odwrót :)

Nikuś23

Posty: 10