kosmetyczka kraków, gdzie ?

kosmetyczka kraków, gdzie ?

Chciałabym udać się do jakiejś dobrej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Franuś

Posty: 3

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o mnóstwo za dużo. Widziałam potem, iż ceny są zdecydowanie niższe.

labuh

Posty: 6

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Lupusx

Posty: 11

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

fasnnnn9898

Posty: 6

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

gregcie@

Posty: 10

 
A w jakim salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej wykonać mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

iravau

Posty: 15

 
Najlepsze efekty zabiegów są naprawdę wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam własnej, bowiem jest fachową osobą, jaka zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, gdyż w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

andriooo

Posty: 4

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę sporo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

esdoen1

Posty: 10

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, iż to dobra kosmetyczka w Krakowie. Wiele słyszałam, iż takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

kryzys

Posty: 15

 
Niesłychanie istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

matek562

Posty: 5