gdzie kupić perfumy

gdzie kupić perfumy

Jak podchodzicie do zakupu testerów perfum? Czy to opłacalna sprawa, a może związana z jakimiś haczykami, o których nie mam pojęcia :)

pawel253

Posty: 3

 
Jak zapach jest wyczuwalny z bliska to bardzo dobrze. Gorzej, jeżeli jest nadmiernie intensywny i przed otoczenie przechodzi.

CzarnyBlant

Posty: 5

 
Zmieniałem często perfumy, aż trafiłem na https://www.testerownia24h.pl/pl/p/CLINIQUE-HAPPY-FOR-MEN-100ML-EDT/1399 i teraz regularnie do nich wracam. Mocna cytryna, trochę morskiego klimatu. Takie powiedziałbym trochę marynarskie perfumy, idealne dla mężczyzny moim zdaniem. Wiele już zebrałem pozytywnych komentarzy i przyznam, że buteleczka niezwykle wydajna.

El2CzupakaBra

Posty: 10

 
Jak pozyskasz próbki z drogerii to najlepiej pochodzić z nimi przez kilka dni, od czasu do czasu powtarzać jeden zapach, aż trafisz. To niestety trochę sztuka i człowiek uczy się na błędach.

syrena88

Posty: 13

 
Z zapachu można zrobić faktycznie indywidualną wizytówkę i się tym samym wyróżnić w towarzystwie. Niektóre męskie zapachy projektuje się nawet w taki sposób, aby oddawały profesjonalizm człowieka, więc warto doczytać trochę o recepturach, właściwościach zapachów.

E-GOista

Posty: 28

 
Warto czytać recenzje profesjonalne perfum, czy nawet testerów i dopytywać w sklepach, czy konkretna marka nie pogorszyła przypadkiem jakości produkcji. Bo to się podobno zdarza coraz częściej.

Łozzzooo

Posty: 24

 
Wiesz, po zapachu to nawet rozpoznajesz czasami człowieka i to robi jednak pozytywne wrażenie. Nie lubię ludzi, którzy o siebie nie dbają. W tych czasach wszystko stanowi o przewadze w towarzystwie, biznesie. Trzeba kombinować.

damian

Posty: 7

 
Nigdy nie łącz różnych zapachów i jak używasz jeszcze dezodorantu to najlepiej dopasować pod perfumy markowe. Czasami trudno to zrobić, bo jednak markowe dezodoranty to straszna drożyna. Ewentualne neutralny ałun.

34034

Posty: 11

 
Z mocnymi perfumami nie warto przesadzać, jak masz dłuższe spotkania z kimś, bo nie zawsze jednak postronny człowiek polubi konkretny zapach. Trzeba też sprawdzać reakcję otoczenia i elastycznie wymieniać.

labuh

Posty: 9

 
Nie od dzisiaj wiadomo, że perfumy to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. W kwestiach towarzyskich warto próbować nowych rozwiązań, natomiast w biznesie trzeba uważać, aby przypadkiem nie przesadzić ze słodką nutką :)

Acclaim

Posty: 12