Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne kosmetyki z kategorii make-up są mi potrzebne, kogoś doradzicie? Mówiąc bardziej w szczegółach chodziłoby o zaopatrzenie dla prowadzonej przeze mnie drogerii.

Booss23

Posty: 1

 
Nie wiem u kogo zamawiać kosmetyki, a sama muszę znaleźć jakiegoś dostawcę do stałej współpracy i regularnych zamówień, głównie chodzi mi o kredki, lakiery, szminki.

Kitas

Posty: 3

 
Teraz robią naprawdę ładne ciekawe kolory lakierów, kiedyś można było wybrać w zasadzie spośród dwóch czy trzech odcieni teraz ta lista barw jest praktycznie nieograniczona.

anna43

Posty: 11

 
Do hybryd będę doradzała produkty marki Claresa, światowy poziom za normalne pieniądze. Warto się dopisać do ich programu, bo po prostu zakupy wychodzą wtedy taniej i to dużo taniej – 50 procent. Więcej o ich lakierach, lampach, przyborach i tak dalej można sobie sprawdzić na 4mass.pl. Najlepiej w ogóle zadzwonić ewentualnie wysłać maila, mają bardzo fachowe, rzeczowe doradztwo, wiedzą czym handlują potrafią o swoich artykułach opowiedzieć.

Black_Riot

Posty: 7

 
Świetne są te nowoczesne kolory lakierów które aktualnie są w ofercie, można dobrać sobie już naprawdę każdy odcień świata, mnie najbardziej przekonują amaranty..odkąd sięgam pamięcią. :)

TomekK

Posty: 6

 
Różne są stawki za hybrydy ale powiem z własnego doświadczenia że nie zawsze wyższa cena musi wiązać się z wyższą jakością. Można kupić lakier tanio i się pozytywnie zaskoczyć trwałością, a można wydać mnóstwo pieniędzy i narzekać że kiepsko trzyma.

Biznesowy

Posty: 8