Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Yuri20

Posty: 2

 
Jednak w przypadku perfum to zazwyczaj cena idzie w parze z jakością. Im droższe tym trwalsze i tym lepiej pachną po prostu mniej dusząco mniej męcząco.

cinto

Posty: 12

 
Ciekawe w sumie jaka firma wyprodukowała pierwsze perfumy na świecie – Chanel? Druga sprawa to ciekaw jak ludzie się napachniali zanim pojawiły się perfumy? Podejrzewam że nacierali się jakimiś nalewkami ziołowymi czy coś w tym stylu.

MaszWielkosc

Posty: 8

 
Mogę w samych superlatywach się wypowiedzieć o sklepie na http://testerownia24h.pl. Jest z czego wybierać, zapachy mają różne, markowe, nie jest to jakaś chińszczyzna i imitacje, tylko prawdziwe markowe perfumy. Różnica polega na tym że są to testery (kosztują dużo taniej, ale nie mają oryginalnych opakowań).

wisła1905

Posty: 9

 
Ile waszym zdaniem za perfumę to jest drogo? Chodzi mi o flakonik 40 ml przykładowo? NO i drugie pytanie za 100 punktów – czym się różni woda toaletowa od perfumy?

orange777

Posty: 10

 
Najczęściej kupuję perfumy w drogeriach w sieciówkach. Wychodzą najtaniej często można się zalapać na duże zniżki i też fajnie że w jednym miejscu człowiek ma dostęp od razu do kilkunastu czy kilkudziesięciu różnych marek.

CzarnyBlant

Posty: 21

 
W internecie jest pełno perfum, ja parę razy zamawiałam online i nie narzekałam. Teraz się zastanawiam nad kupieniem testeru jakiegoś, ciekawa jestem jak są takie testowe perfumy zapakowane skoro nie w oryginalne pudełka.

Marioleczka

Posty: 17