Detaling wnętrza samochodu Kraków

Detaling wnętrza samochodu Kraków

Kupiłem samochód, ma dość zniszczone wnętrze. Szukam miejsca gdzie mi je odnowią, zależy mi na jak najwyższej jakości usługi. Przy okazji fajnie jakby również zrobili coś z lakierem. Możecie kogoś polecić?

nighthaze

Posty: 1

 
Ostatnio kupiłem samochód, który widać, że co jakiś czas był na aut spa. To widać od pierwszego wejścia do samochodu, czysto aż miło. Zdecydowanie będę to kontynuował.

Haze89

Posty: 16

 
Zdecydowanie warto dbać o samochód, zwłaszcza jeżeli posiadamy go od nowości, w takiej sytuacji jeżeli będziemy go za jakiś czas sprzedawać osiągniemy zdecydowanie lepszą cenę.

Hunka

Posty: 17

 
Trudno jest utrzymać samochód w idealnym stanie bez profesjonalnych kosmetyków. Jest ot o tyle ciężkie, że jednak te kosmetyki w myjniach są zdecydowanie lepszej jakości.

looque23

Posty: 35

 
Dla mnie osobiście Okami z ul. Gromadzkiej. Wykonuję u nich kilka razy i zawsze wyjeżdżam zadowolony. Jak ktoś tam do nich pojedzie i zobaczy jak wygląda myjnia to jestm przekonany, że będziecie to miejsce odwiedzać.

Klarka34

Posty: 4

 
Na co zwracacie uwagę szukając firmy detailingowej? Chcę skorzystać z usługi po raz pierwszy i nie wiem, na co patrzyć, o co pytać. Możecie mi coś podpowiedzieć?

Adam74022

Posty: 16