leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Hello. Mam sprawę odnośnie lekarzy w Londynie. Gdzie są w stanie pomóc na naprawdę zniszczone paznokcie, trochę wrastające a trochę po prostu zniszczone. Jaki zabieg, u kogo i za ile?

Marioleczka

Posty: 3

 
Sama muszę znaleźć lekarza a konkretnie chirurga dobrego w Londynie. Jeśli ktoś by słyszał coś o kimś dobrym a najlepiej o jakimś Polaku to będę wdzięczna. Nie jest to duży zabieg do zrobienia ale precyzyjny na pewno.

M1CH47

Posty: 17

 
No hej, witam. Jest dobrych klinik w Londynie sporo. Ja mam sprawdzoną tę w Clapham -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Usuwali mi tutaj wrastający paznokieć. Niby mała rzecz, zwykły paznokieć a tak mi dawał w kość przez dłuższy czas że się nieraz budziłam w nocy z bólem. Na szczeście to już historia.

E-GOista

Posty: 6

 
Faktem jest że akurat wrastające paznokcie to bardzo uciążliwa sprawa, miałam z tym problem jeszcze jak mieskzałam w Polsce. Denerujące stresujące , druga sprawa że wyjątkowo niestetyczne.

H3bi

Posty: 21

 
Ja to akurat żadnych problemów skórnych czy z paznokciami to nie mam, ale ostatnio coraz trudniej jest mi się wyspać. Śpię po 8-9 godzin i budzę się pół przytomny. Co to może być?

MociMOC

Posty: 27

 
Wolę się leczyć w domu powiem szczerze . Wiadomo że nie zawsze się da zęba sobie sama w domu nie zaplombuję :) Ale chodzi mi o takie klasyczne przeziębienia, kaszel, katar, to można spokojnie domowymi sposobami zaleczyć.

labuh

Posty: 5

 
Teraz można się łatwo zdiagnozować przez internet i potem do lekarza to już ludzie idą tylko z instrukcją – co mi jest i jak leczyć :P Lekarzy to bardzo irytuje....

Posty: 9