treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji

treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji

Dzień dobry. Szukam dobrego systemu treningowego pod redukcję masy ciała. Oczywiście główny problem mam z tkanką tłuszczową. Jestem po ciąży i niestety ale dość mocno odczułam cały ten czas, dużo przybrałam na masie, a po samym porodzie ciało nie za bardzo wróciło do dawnego wyglądu. Coś polecicie? Jakiś klub fitness, trenera, konkretny typ ćwiczeń???

nighthaze

Posty: 1

 
Faktem jest że możliwości treningowych jest aktualnie tyle na rynku że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedni zapisują na jakieś zajęcia taneczne, inni na sporty walki, jeszcze inni na squasha. Każdy znajdzie dobry sport i aktywność dla siebie.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jakbym miała coś doradzić wszystkim którzy chcą zrzucić balas to jest jedna rzecz – cierpliwość. Nie od razu Rzym zbudowano. Najważniejsze to się nie zrażać ewentualnymi pierwszymi lepszymi niepowodzenia. Good luck everybody!

namok

Posty: 13

 
Genialnym treningiem jest EMS w Beauty Skin (mają program be fit: beautyskinbefit.pl). Nic mi wcześniej nie pomagało żeby pozbyć się tłuszczu z brzucha i ud, najbardziej newralgicznych miejsc. Dopiero elektrostymulacja dała radę i to tak naprawdę po 4-5 tygodniach, gdzie pojedyncza sesja trwała tylko pół godzinki.!

pawel253

Posty: 5

 
Różne są metody treningów, teraz co trener to inny pomysł na ćwiczenia. Jak na mój gust najważniejsze to działać planowo i kompleksowo. Jeśli już wybierze się jakąś koncepcję to trzeba się jej uczciwie trzymać do końca.

EpIon7

Posty: 11

 
Trzeba przyznać, że rozmaici trenerzy personalni mają teraz wzięcie na rynku. Ludzie zaczęli dbać o siebie, trenować i tak dalej a wiadomo że lepiej ćwiczyć pod okiem kogoś kto się na tym zna. Raz żeby były efekty, a dwa żeby było bezpiecznie.

bartek33

Posty: 4