futerał na komórkę

futerał na komórkę

Czy możecie mi powiedzieć, gdzie mogłabym we własnym zakresie wykonać etui na telefon z moim zdjęciem? Dziękuję za podpowiedzi.

gregcie@

Posty: 10

 
Teraz masz do wyboru bardzo cienkie i wytrzymałe futerały, o których możesz zapomnieć podczas eksploatacji telefonu. Skończyły się czasy futerałów „skrzynek” :)

levvis

Posty: 33

 
Najlepsze są etui z podwyższonym rantem. Dzięki temu twój wyświetlacz tak szybko nie ulegnie zniszczeniu.

saradonin

Posty: 29

 
Szukaj firm, które mogą pochwalić się nieścieralnością wprowadzonego nadruku i własnymi aplikacjami do projektowania futerałów. Będziesz mógł stworzyć coś własnego :)

21gregorek

Posty: 10

 
Grafikę na etui w całkowicie indywidualnej formie zrobią ci w funnycase.pl. Ceny śmiesznie niskie. Za kilkanaście zł masz silikonowy, bezbłędnie wykończony futerał, który ochrania cały telefon. Grafika nie ulega przypadkowemu starciu. Udostępniają chyba kilka tysięcy wzorów. Mam od nich dokładnie pięć futerałów, rodzina też je sobie zamówiła. Wszystkie przyszły takie, jak chciałem.

Buczekkk6

Posty: 17

 
Mi etui bardzo pomogło się lepiej zorganizować na imprezach. Wkładam do niego dowód osobisty i banknoty. Nie zabieram już portfela na grubsze wydarzenia okolicznościowe :) Wszystko w jednym miejscu.

Oct714

Posty: 19

 
Standardowo masz do wyboru etui w wersji silikonowej, skórzanej lub materiałowej. Pierwsze jest w stylu nieformalnym, a pozostałe w formalnej.

StaryChemik

Posty: 14