OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Kierowcy, dwa pytania mam. Wg Was ma sens kupowanie AC do starego auta? Ja będę kupował 15 letni samochód. I druga rzecz, jak można w miarę tanio znaleźć dobrą ofertę? Podpowiecie jakieś porównywarki, rankingi czy coś w tym stylu?

TomekK

Posty: 1

 
Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

3

Posty: 4

 
Przydają się porónywarki online, tylko jest trochę problem ze znalezieniem naprawdę dobrej, wiarygodnej, która rzeczywiście porównuje oferty a nie sugeruje tylko niektóre jakoś odgórnie wybrane.

labuh

Posty: 5

 
Najlepiej to sobie internetowo porównać polisy, nie trzeba nigdzie chodzić wystarczy jakąś porónywarkę odpalić. Mi się sprawdził rankomat -rankomat.pl. Kupowałem przez nich OC i AC, wyszło sporo taniej niż płaciłem wcześniej. Prawda jest taka, że ceny to się potrafią mega różnić między różnymi ubezpieczalniami.

Tenesy90

Posty: 24

 
W sumie ja ze swoich aktualnych składek jestem happy chociaż z drugiej strony jakby mi ktoś wyliczył coś mniej to bym nie narzekał na pewno.

Memrisss

Posty: 25

 
JA to mam swoje zdanie o ubezpieczycielach i nie jest ono szczególnie pochlebne. Wszystko jest cacy dopóki chcą klienta do siebie przyciągnąć, wtedy obiecują złote góry, ale jak już złapią kogoś to już potem różnie z tą obsługą bywa.

eXtreme23

Posty: 15