regionalne centrum ubezpieczeń Tychy

regionalne centrum ubezpieczeń Tychy

Kupiłem nowy samochód i chciałem najbardziej korzystnie do ubezpieczyć. Możecie mi kogoś polecić? Mieszkam w Katowicach.

damian

Posty: 5

 
Internet i jeszcze raz Internet. Wpisujesz w goggle ubezpieczenia pośrednik Mysłowice i masz od wyboru do koloru i co ważne może poczytać sobie różnego rodzaju opinie na temat danej agencji czy bezpośrednio oferty Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

12erBis

Posty: 8

 
Godna polecenia jest multiagencja www.rcu.pl . Godne uwagi jest to, że wraz ze€€ zniżkami ubezpieczeniowymi oferuje dostęp do oferty rabatowej w innych branżach, np. kartę 4youcard. To ciekawa promocja i co ważne agenci, którzy tam pracują są na prawdę profesjonalistami.

filmik66

Posty: 8

 
Może moja odpowiedź nie jest w temacie, ale ja szukam pracy jako agent ubezpieczeniowy. Mam przygotowanie teoretyczne i pewne doświadczenie, wiec tez chętnie poczytam jaką firmę polecacie. Bo zazwyczaj jeśli firma jest profesjonalna, to w każdym zakresie.

Dax90

Posty: 13

 
Ja bym tak pochopnie nie zmieniał Towarzystwa Ubezpieczeniowe, od wielu lat korzystam z jednego i mogę powiedzieć, ze jako stały klient mogę liczyć na wiele różnych zniżek, po co więc się uszczęśliwiać na siłę?

E-GOista

Posty: 16

 
Wbrew pozorom to nie jest takie proste cos polecić, bo każdy szuka czegoś innego, ważne jest żeby w czasie rozmowy z agentem zobaczyć czy jest profesjonalistą, przygotuje sobie kilka specjalistycznych pytań, które zadasz, a zobaczysz czy potrafi na nie odpowiedzieć.

file444

Posty: 21