najtańsze OC

najtańsze OC

Chciałbym dopasować profesjonalnie polisę autocasco. Ostatnio zacząłem częściej jeździć samochodem i przydałby się solidny pakiet. Nie mam doświadczenia w doborze OC i AC jednocześnie, zatem chętnie poznam wasze wskazówki z tego obszaru. Pozdrawiam serdecznie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Chyba najwięcej na rynku, bo 55 ofert ubezpieczeń OC i AC porównuje strona najtaniejuagenta.pl. Polityka porównywarki jest uczciwa. Moim zdaniem ceny ubezpieczeń komunikacyjnych obniżyły się właśnie przez podobne narzędzia. Agregowanie ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu uważam za niezły wskaźnik potencjału rynku. Jako kierowca lubię mieć świadomość ewentualnych oszczędności. Do tego faktycznie można podpisać umowę przez internet, bez żadnych haczyków. Polecam, bo zdecydowanie ułatwia życie.

johncena67

Posty: 6

 
Przed podpisaniem umowy sprawdź, jakie opinie ma ubezpieczyciel względem likwidacji szkody. W razie wpadki z TU poproś o wsparcie kancelarie prawne wyspecjalizowane na rynku odszkodowań. Świadczenia obecnie można w prosty sposób odzyskać. Wystarczy trochę powalczyć o własne prawa. I nie kieruj się nigdy tylko najniższą ceną ubezpieczenia OC, ale sprawdzaj dodatkowe warunki, bo od nich zależy przede wszystkim jakość obsługi klienta.

codePerformance

Posty: 15

 
Według mnie najważniejsze pojęcia przed podpisaniem umowy ubezpieczeniowej to sposób likwidacji szkody, suma ubezpieczenia, a ostatecznie udział własny. Im większy udział własny, tym z reguły niższa składka.

Programista

Posty: 21

 
Ubezpieczenia komunikacyjne w pakiecie wychodzą zawsze taniej, często o kilkanaście procent.

derbuś45

Posty: 12

 
Dobrze jest nawiązać współpracę z niezależnym agentem ubezpieczeniowym, który nie jest związany z konkretną marką, ale przede wszystkim pomaga znaleźć najlepszą ofertę klientowi.

Gosienka54

Posty: 10

 
Jak jesteś kierowcą z wieloletnim stażem to stawiaj na ubezpieczenia z większym wkładem własnym. Mniejsza składka się wtedy kształtuje.

Morchepl

Posty: 9

 
Na rynku światowym porównywarki ubezpieczeń ograniczyły koszty dla wszystkich kierowców. U nas prawdopodobnie w niedługim czasie też to nastąpi.

45_werus

Posty: 14

 
Niestety trudno sprecyzować, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla ciebie. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która ma możliwie najwięcej opcji do wpisania. Korzystaj z porównywarek OC i AC, które agregują informacje o praktycznie wszystkich ofertach TU. To jednak spore ułatwienie.

Acclaim

Posty: 12

 
Jeżeli stawiasz tylko na OC to naturalnie liczy się najniższa cena. Jeżeli natomiast wybierasz już OC i AC przyda ci się pomoc branżowego konsultanta.

umberko3

Posty: 13