OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Kalkulator OC/AC jest mi potrzebny, jakieś propozycje? Z których porównywarek korzystacie? Z tego co widzę to jest ich generalnie dość dużo. Ma to znaczenie z jakiej skorzystam, czy one działają mniej więcej tak samo, na tej samej zasadzie?

Black_Riot 

Posty: 2

 
Płacę te składki już od 15 lat jeśli dobrze liczę, a jeszcze nigdy żadnej polisy nie zrealizowałem. Heh ciekawe ile miałbym teraz pieniędzy na koncie gdyby OC nie było obowiązkowe i gdybym nie opłacał przez te lata?

kociol001

Posty: 5

 
Polecam portal najtaniejuagenta.pll, bardzo dobry kontakt z obsługą, ubezpieczenie można załatwić albo telefonicznie albo online. Ja akurat rozmawiałem przez tel, taki bezpośredni kontakt z drugim czlowiekiem bardziej mi odpowiada, można o wszystko dopytać, wyjaśnić itp. Przedstawili mi stawki w ponad 20 różnych ubezpieczalniach, szybko, rzetelnie, uczciwie.

bertor

Posty: 3

 
Ubezpieczenia i kredyty to mam wrażenie dwa najbardziej popularne produkty finansowe jakie istnieją już od lat na rynku. Obie branże się swoją drogą mocno ekspansywnie rozwijają, na brak klientów nie mogą narzekać.

Bojo45

Posty: 28

 
Dobrze jest mieć namiar na dobrego agenta ubezpieczeniowego który śledzi rynek i wie co konkretnej osobie zaproponować żeby było okej i żeby nie przepłacać. Ale to jednak kosztuje, taka obsługa za darmo prowadzona nie jest.

agapod17

Posty: 2

 
Niektórzy płacą tysiaka za OC inni połowę z tego, nie ma reguły, różnice są bardzo duże między poszczególnymi osobami. Tym mnie mój brat zawsze wkurza, bo on ma właśnie składki wyliczone połowę nisze od moich...

labuh

Posty: 5

 
A jakie macie zdanie na temat AC? Wiadomo że jeśli jeździ się jakąś limuzyną to nad AC człowiek się raczej nie zastanawia tylko kupuje i jeszcze sobie ubezpiecza osobno koła, lusterka, szyby i wszystko. Ale co przy mniej luksusowych wozach, warto?

Emuuu22

Posty: 27

 
Raczej towarzystwa ubezpieczeniowe starają się dzisiaj trzymać dobry poziom, tylko że i tak wszystko wychodzi w życiu jak już dojdzie do jakiegoś zdarzenia - wypadku, kradzieży itp.

basia44

Posty: 14