porównywarka ac/oc

porównywarka ac/oc

Moi drodzy sprawa jest. Potrzebuję zmienić ubezpieczyciela jeśli chodzi o OC. Jakieś sugestie odnośnie polisy? Przydałaby mi się dobrze działająca porównywarka ofert, żeby nie marnować energii i czasu na każdorazowe uzupełnianie tego samego formularza w iluś tam firmach. Hm?

JasioJasio

Posty: 1

 
Czasami to mam wrażenie że ludzie którzy generalnie jeżdżą dość wolno to są bardziej niebezpieczni na drodze niż ci którzy lubią trochę depnąć. Ile ja razy kląłem na wolno jadących i blokujących zewnętrzny pas.;/

Dobrusienka

Posty: 26

 
Ceny OC to jest delikatnie mówiąc przesada. Nie wiem na jakiej zasadzie składki są aż tak wysokie? Ktoś będzie w stanie mi to wytłumaczyć w prostych żołnierskich słowach?

ignacyy

Posty: 3

 
Jak się ma dzieci i samochód to się ma wydatki z urzędu :P Ja dopóki nie miałem samochodu ani córki to żyłem jak królewicz. A teraz jak patrzę na stan konta to dostaję nieraz drgawek. :)

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Podpowiem stronkę kalkulator-oc-ac.auto.pl bardzo ułatwia znalezienie taniego ubezpieczenia w tych gąszczu i zalewie różnych ofert. Prosty w wypełnieniu formularz, szybka odpowiedź z wyliczoną składką, dobry kontakt z obsługą, jakby coś było niejasne można dopytać i nie czekać pół dnia na odpowiedź :)

Black_Riot

Posty: 6

 
Z jednej strony ubezpieczenia może i nie zachęcają do posiadania samochodu...ale z drugiej strony jak sobie przypomnę te czasy podróży pociągiem w 8 osobowym pachnącym potem przedziale. To już jednak wolę bulić za te OC :)

Raghveir

Posty: 36

 
Utrzymanie samochodu rzeczywiście w dzisiejszych czasach kosztuje sporo. Już samo kupienie wozu to drobny wydatek, można za 4 koła kupić naprawdę sensowne auto. Ale potem te polisy, mechanik, paliwo, to potrafi nadwyrężyć budżet.

Łukasz Z

Posty: 20

 
Moi rodzice wiem że płacą stosunkowo niedużo za swoją polisę, ale oni samochód mają już chyba z 40 lat, jeżdżą raczej spokojnie, raz chyba mieli drobną kolizję i to tyle.

matek562

Posty: 5

 
Super rozeznania w tych ofertach to nie mam szczególnie że rynek jest płynny, często się coś zmienia, firmy robią jakieś akcje promocyjne. Trzeba by sobie przejrzeć różne strony i sprawdzić co tam ciekawego :)

Klarka34

Posty: 7