pomoc drogowa na Śląsku

pomoc drogowa na Śląsku

Cześć i czołem, szukam dobrej pomocy drogowej na Śląsku. Jakieś propozycje macie? Oczywiście chodziłoby mi o firmę 24h, która działa na okrągło. Jak coś to piszcie nazwę, nr telefonu, stronę, cokolwiek, jakiś namiar do nich.

TomekK

Posty: 2

 
Jeszcze mi się jakaś większa historia na drodze nie przydarzyła, żebym musiał hol wzywać. Także nie za bardzo się orientuję kogo tutaj polecić. Ale sam się z chęcią dowiem w sumie, na wszelki wypadek dobrze mieć tel do kogoś zaufanego w komórce.

johncena67

Posty: 6

 
Nie wiadomo dlaczego moja Vectra parę tygodni temu odmówiła posłuszeństwa jak wracałem z roboty z Katowic i musiałem pomoc drogową wzywać. Dzwoniłem do Szymbud, na stronie szymbud.com/pomoc-drogowa jest do nich kontakt. Szybko przyjechał gościu i naprawił usterkę. Coś się tam przy silniku porobiło, nie znam się na mechanice, więc nie będę udawał, że wiem dokładnie co to było, ale facet naprawił na miejscu. Polecam ich, mają rzeczywiście fachowców.

Zdzichu

Posty: 5

 
Raz to by mi się namiar do pomocy przydał jak mi się paliwo skończyło. Ostatecznie jakiś facet się zatrzymał i mi przelał. Jednak są dobrzy ludzie w narodzie, choć tyle się mówi o Polakach że tacy i owacy.

Black_Riot

Posty: 7

 
Mój samochód to szczególnie awaryjny nie jest, ale już ten co mąż nim jeździ to co chwila robi jakieś problemy. Ostatnio mężowi jakiś pasek pękł i skończyło się na tym, że auto było do holowania. Nawet nie wiem jaka to firma ten hol robiła.

pawel253

Posty: 5

 
Jest całkiem sporo firm, które taką auto pomoc robią. Gdzieś ostatnio widziałem katalog z firmami tego typu w necie tylko na Śląsku to było chyba co najmniej kilkadziesiąt.

Nikiiii

Posty: 5