OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

No hej! Chcę sobie sprawdzić jakie bym płacił składki za OC i AC w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Jak to zrobić najszybciej i najwygodniej? Wiem, że jest coś takiego jak porównywarka OC, używacie takich stron? Jeśli tak to jakich?

benia

Posty: 3

 
Jak się ma auto to zawsze się szuka jakiś oszczędności. Każdy samochód jaki by nie był to zawsze skarbonka, więc jeśli można chociaż na polisach zaoszczędzić to zawsze jestem otwarty na jakieś propozycje i pomysły w tym temacie ;>

giena1977a

Posty: 5

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

Mant56

Posty: 26

 
Mam znajomego który jest doradcą ubezpieczeniowym, ale akurat u niego nigdy polisy nie załatwiałem ;P Jakoś tak to jest że najgorzej interesy załatwić u znajomych, bo jak coś nie wyjdzie to potem jest kwas.

Marioleczka

Posty: 11

 
Trzeba być mobilnym i elastycznym w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś się przywiązuje na dłużej do marki to prędzej czy później zacznie na tym tracić. To nie jest przypadek że zazwyczaj firmy telekomunikacyjne mają lepsze oferty dla nowych klientów niż dla starych.

syrena88

Posty: 9

 
Można dość szybko przejrzeć sobie ofertę w zasadzie całego rynku na stronie najtaniejuagenta.pl. Dobra, dokładna porównywarka, sprawdzają kilkadziesiąt firm, coś koło 50 ciu , także tu już jest mała szansa, że się jakąś tanią fajna ofertę ominie.

lary0071

Posty: 6

 
Składki to jest w ogóle skomplikowana sprawa przy wyliczaniu. Trudno za tym nadążyć, mają jakieś dziwne algorytmy na podstawie których podliczają łączną kwotę.

Dersei02

Posty: 17

 
Kiedyś korzystałem z jakiejś porównywarki ale teraz sobie nie przypomnę jaka to była strona dokładnie. W każdym razie wyszło dobrze, udało się kupić OC/AC za nieduże pieniądze zwłaszcza jak sobie porównam z tym ile mój brat płaci.

apepsi1983

Posty: 5