OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

No cześć wszystkim kierującym :) Jak znaleźć tanie OC i AC? Są jakieś dobre sposoby żeby w tym gąszczu różnych ofert się nie pogubić i dobrze wybrać? Co myślicie o internetowych kalkulator OC AC różnego typu?

figo

Posty: 1

 
Moi rodzice to mają jakieś bardzo niskie to OC, ale oni mają na koncie 20 lat bezszkodowej jazdy także...nawet nigdy mandatu mój ojciec nie dostał. Jeździ ultra bezpiecznie bym powiedział, jak jest ogrnaiczenie do 40 to on jedzie 39 i ani trochę więcej.

Oleee34

Posty: 20

 
Mnie to kumpel namawia dość mocno na jedną firmę ostatnio...namawia bo jest jej przedstawicielem :) Z jednej strony warunki mają niezłe, ale nie takie znowu wow, a z drugiej strony nie chce koledze przykrości zrobić bo jeśli ja u niego podpiszę umowę to on zarobi.

Lupusx

Posty: 8

 
Dużo polis jest na rynku, w przypadku OC to wiadomo sprawa jest prosta, patrzy się tylko na cenę, ale z AC to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy żeby dopasować sobie optymalne ubezpieczenie i nie przepłacić.

sooo23

Posty: 16

 
Wystarczy porównać trochę polis i to jedyne co można zrobić tak naprawdę. Do porównywania najlepsze są te internetowe kalkulatory itp. można w krótkim czasie zestawić sobie kilkanaście czy kilkadziesiąt różnych polis.

andrew66

Posty: 5

 
Szwagier handlował trochę polisami ale już tego nie robi, w każdym razie pamiętam jak mnie kiedyś namawiał na ubezpieczenie na szczęście byłem wyjątkowo asertywny i dobrze na tym wyszedłem, bo udalo mi się znaleźć dużo tańsze OC gdzie indziej.

Yuri20

Posty: 2

 
Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

miko_poz

Posty: 10

 
Bardzo fajne to były kiedyś te polisy teraz z roku na rok to jest coraz gorzej moim zdaniem, stawki rosną a jakość obsługi ze strony agentów wcale do góry nie idzie.

1nf1n1ty

Posty: 17

 
Tak to już jest z ubezpieczeniami że się płaci i cżłowiek nic z tego nie ma poza jakiś mglistym poczuciem ochrony. No ale z drugiej strony jak to mówią – lepiej nosić niż się prosić, także lepiej być gotowym na wszystko.

showmemore43

Posty: 28

 
Dużo ubezpieczeń porównują na ubezpieczamy-auto.pl, fajnie prowadzona porównywarka, ja dzięki nim teraz płacę jakieś 200 zł mniej także jest to różnica którą jednak czuć. Generalnie moim zdaniem takie internetowo rankingi to jest jedyna opcja teraz żeby sobie cokolwiek porównać i nie umoczyć kasy.

młody34

Posty: 3