OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Hej, cześć. Jaka cena za OC to jest według Was tanio? Jesli teraz płacę coś koło 600 zł to jest dobra stawka, czy jednak warto się rozejrzeć za czymś tańszym? Gdzie ewentualnie szukać jakiś rankingów, kalkulatorów itp.?

Kitas 

Posty: 1

 
Chętnie bym OC przeniósł do jakiejś innej firmy jeśli by tylko ktoś mi lepszą stawkę zaproponował. Dla mnie to nie jest problem, ja się nie przywiązuje do towarzystw ubezpieczeniowych, banków czy firm komórkowych, często zmieniam usługodawcę jeśli mi się to kalkuluje.

Squel

Posty: 9

 
Ja to jestem chyba ostatnią osobą na osiedlu która nie ma samochodu i jakoś sobie radzę. Fakt, że czasami w pociągu to mnie nerw łapie niezły jak nie ma gdzie usiąść w przepełnionym wagonie, ale...to nie jest takie permanentne.

namok

Posty: 3

 
Nie za bardzo będę tutaj ekspertem bo ostatni raz OC płaciłem dobre kilka lat temu już, od pewnego czasu nie mam samochodu, sprzedałem bo potrzebowałem nagle pieniędzy i nic nowego w międzyczasie jeszcze nie wziąłem.

kdeel32

Posty: 13

 
Ostatnio sobie przejrzałem OC przez parę porównywarek w necie i jest z czego wybierać. Ogólnie wygodny szybki sposób żeby przejrzeć sobie wszystkie największe towarzystwa ubezpieczeniowe i ich ofertę.

beata77

Posty: 8

 
Obsługa towarzystw ubezpieczeniowych moim zdaniem się poprawia, ale nie można tego powiedzieć o cenach, które idą w górę. Ja nigdy ze swojej polisy nie musiałem korzystac, choć założę się że gdybym wyjechał któregoś dnia bez ubezpieczenia to bym na pierwszej krzyżówce stłuczkę zaliczył. Ironia losu nie śpi :)

Oct714

Posty: 5

 
Tanio nie jest, ale z drugiej strony czy cokolwiek jest tanie jak się ma samochód? Paliwo drogie, mechanik drogi, części drogie...trzeba swoje dopłacić za ten luksus jakim jest auto.

Menene

Posty: 8

 
Sprawnie działa serwis kalkulator-oc-ac.auto.pl nie trzeba tutaj długo czekać na wyliczenie opłat jeśli chodzi o OC i tak samo AC. To mi się tutaj podoba właśnie, że oni rzeczywiście te wyliczone składki to są w stanie podesłać w parę chwil, nie we wszystkich porównywarkach to działa aż tak sprawnie.

labuh

Posty: 9

 
Jest sporo stron intenretowych które pomagają w wyliczaniu składek za OC, ale ja nigdy z czegoś takiego nie korzystalem akurat. Raczej po prostu korzystam z firmy na którą kiedyś postawiłem trochę w ciemno i jest oki.

Bryzyt1

Posty: 7

 
Najlepiej by było jakby oc kosztowało jakieś symboliczne 10 zl ale takich czasów to chyba nikt nie dożyje :) W każdym razie te kupowanie polisy to tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o wydatki jakie trzeba ponosić korzystając z samochodu.

figii

Posty: 6