projekty architektoniczne łódź

projekty architektoniczne łódź

Hejka, szukam architekta, który rozumie specyfikę rezydencji z basenem i może przedstawić mi ciekawy projekt.

TomekK

Posty: 8

 
W Łodzi to tylko Jarosław Włodarczyk, jeżeli chcesz luksusowy projekt rezydencji. Facet jest na rynku od 1987 roku i ma praktycznie wszystkie, najważniejsze uprawnienia. Zapłacisz trochę to fakt, ale będziesz miał wszystko zapięte jak to się mówi, na ostatni guzik.

Sewerynus

Posty: 5

 
Ja się ze stolicy przeprowadziłem na peryferie do wilii z krytym basenem. Przyznam, że cena domu wyszła taka, jak cena mieszkania w Warszawie. Moim zdaniem nie ma na co czekać.

zakk87

Posty: 34

 
Ja bym na twoim miejscu zlecał od razu projektowanie i kompleksowy nadzór autorski. Unikniesz błędów.

Sweeperx

Posty: 20

 
Według mnie warto postawić na bardziej luksusowe domy, ponieważ to długoterminowa inwestycja. Sporo osób z zagranicy, np. poluje na ciekawe nieruchomości w Polsce, w trochę wyższej klasie.

Czapunie24h

Posty: 32

 
Ja akurat jeździłem sporo po Polsce. Kiedyś spodobał mi się pewien dom. Spotkałem właściciela i dał mi namiary na architekta swojego :D To też jakiś pomysł.

miasto13

Posty: 7

 
Zlecałem nadzór budowlany i inwestorski, kilka projektów wnętrz i wykonanie animacji 3D po budynku użyteczności publicznej przez architekt-wlodarczyk.pl. Otrzymałem rekomendację do tej strony internetowej na naprawdę wysokich szczeblach (od właściciela biznesu, który ma roczny dochód mniej więcej 800k). Robią dosłownie wszystko, projekty unikalne, całkowite bezpieczeństwo dla budżetu, błędów ZERO.

Oct714

Posty: 7

 
Wiem, że taniej wychodzą projekty gotowe, ale trudno trafić tak, aby wszystko się w nich zgadzało. To niestety najgorszy minus.

łałtos

Posty: 13