OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Gdzie znajdę zestawienie naprawdę najtańszych towarzystw ubezpieczeniowych dla zmotoryzowanych?

labuh

Posty: 2

 
Powiem krótko, że można na OC mocno zaoszczędzić. Wszystkie TU masz skupione w porównywarce kalkulator-oc-ac.auto.pl, więc możesz porównywać ogólnie cały rynek lub wybrać konkretne TU i sobie z ich kalkulatora już skorzystać. Dla mnie ok narzędzie.

alido45

Posty: 2

 
Tylko pamiętaj, że tańsza polisa to często sporo problemów z ogólnymi warunkami ubezpieczenia.

Lupusx

Posty: 5

 
Niestety OC na pewno jeszcze wzrośnie, więc cenowo teraz opłaca się tylko porównywać. Czasy bardzo taniego ubezpieczenia komunikacyjnego podejrzewam minęły bezpowrotnie.

Biforr23

Posty: 21

 
Każde towarzystwo posiada własne statystyki, co odbija się na cenach przy konkretnym modelu pojazdu do ubezpieczenia. Nie skupiaj się zatem tylko na jednym TU, ale szukaj możliwie najlepszego pod własną sytuację.

GGregbard

Posty: 9

 
Jak mieszkasz w niewielkiej miejscowości to polisa jeszcze całkiem, całkiem cenowo wychodzi, ale w dużych aglomeracjach to już pojawiają się problemy z zawyżonymi stawkami. Trzeba niestety porównywać praktycznie cały rynek.

tigra32

Posty: 14

 
Dla różnych TU możesz mieć naprawdę różne stawki ubezpieczenia, bo inaczej profilują ryzyko. Trzeba porównywać najpierw ogólnie całą branżę, a później skierować się już na negocjacje do konkretnego TU.

Black_Riot

Posty: 8

 
W pakietach masz zawsze tańsze ubezpieczenie ogólnie, więc tutaj bym się mocno zastanowił. Podwyżki pewnie po nowym roku znowu nas czekają.

dominik45

Posty: 8

 
Młody kierowca musi przecierpieć większe ceny składek. Bezszkodowa jazda w tym czasie się przydaje, żeby później zwiększyć zaufanie ubezpieczyciela.

EQP91

Posty: 19

 
Typ auta i doświadczenie, cechy kierowcy mają największy wpływ na wartość ubezpieczenia samochodowego. Tego niestety nie przeskoczysz.

Yuri20

Posty: 6