Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenie podróżne

Witam, wyjeżdżamy z dziećmi w podróż i szukamy ubezpieczenia podróżnego, chodzi nam również o ubezpieczenie, które zawierałoby ewentualne koszty leczenia, żona jest w ciąży w 26 tygodniu.

Z góry dziękuję.

ewu1u01

Posty: 13

 
Też polecam rexia. Świetna porównywarka, gdzie można zakupić ubezpieczenie na wyjazd online. Koszta w granicach rozsądku, a towarzystwa całkiem spoko.

Pamooko

Posty: 19

 
Jak wyjeżdżasz do pracy za granicą, warto się ubezpieczyć. Bardzo dobre porównanie ubezpieczeń znajdziesz na stronie http://rexio.pl/szukaj/ubezpieczenie-pracy-fizycznej-za-granica. Idzie sezon na dorywczą robotę. Ludzie pamiętajcie, żeby się ubezpieczać. Nigdy nic nie wiadomo. Czasami można nieźle stracić.

Kolekcjoner

Posty: 20

 
Nabycie polisy ubezpieczeniowej online to idealna sprawa dla zabieganych. Nie wiedziałam, ze w ogóle coś takiego jest możliwe, bez wychodzenia z domu. W ogóle nie myślałam, że wykupując wycieczkę w biurze podróży pożądane byłoby ubezpieczyć się dodatkowo samemu. Całe życie się człowiek uczy.

eserved

Posty: 36

 
W ubezpieczeniu podróżnym jest wszystko to, co musi się znaleźć. Nigdy nie myślałem o takich ubezpieczeniach, ale teraz będzie mi ono potrzebne. Będę korzystał z tej porównywarki.

johncena67

Posty: 13

 
Jak nie masz pewności co do ubezpieczeń turystycznych online, to skorzystaj sobie z rexia. Polecam, jest tanio i pewnie. Mają dużo możliwości, których nie ma w standardowym ubezpieczeniu wycieczek w biurach podróży. To są pewne towarzystwa nie jakieś tam popierdółki.

okrzemek

Posty: 16