ubezpieczenia samochodu

ubezpieczenia samochodu

Czy młody kierowca ma w ogóle choć teoretyczne szanse na niską składkę OC? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Gdzie szukać, żeby nie przepłacić?

labuh

Posty: 1

 
Słyszałem że AC to może nawet obowiązywać przy takich sytuacjach jak wtedy gdy ktoś wtargnie na jezdnię i wpadnie pod samochód zupełnie nie z winy kierowcy. Wtedy też można taką polisą pokryć ewentualnie zniszczenia.

ciopix

Posty: 4

 
Najlepiej to sobie kupić nieduży samochód, z opinią „bezpiecznego” małą ilością koni pod maską i wtedy można faktycznie liczyć na to, że ubezpieczyciel nie wyliczy jakiś kosmicznych składek.

lunatyx

Posty: 15

 
Warto sobie sprawdzić i wyliczyć składki przez stronę najtaniejuagenta.pl. Można wszystko załatwić online, bez wychodzenia z domu. Zbierają w jednym miejscu aktualne warunki w różnych ubezpieczalniach, nie trzeba przeskakiwać od jednej strony do drugiej i tracić czas. Ja dzięki takiemu porównaniu zaoszczędziłem swobodnie kilkaset złotych.

labuh

Posty: 11

 
Nie wiem sam jak się zabrać do tematu ubezpieczeń, a sam muszę sobie znaleźć polisę i jednocześnie nie przepłacić. To będzie pierwsze ubezpieczenie samochodu w moim życiu więc jestem z lekka zielony w temacie.

labuh

Posty: 3

 
Nie ma co się przywiązywać do jednej firmy ubezpieczeniowych. Możliwości jest dużo, trzeba być elastycznym i przechodzić między ofertami jeśli się to kalkuluje. Bez sentymentów ;P

Dobrusienka

Posty: 26

 
Mnie już zaczyna powoli wkurzać mój ubezpieczyciel z którym jestem związany prawie 10 lat. Lata mijają, składki opłacam, jeżdżę bezwypadkowo a oni mi ciągle tak samo słabe warunki oferują.

serwer23

Posty: 5

 
Jakoś tak jest że generalnie firmy (np. telefoniczne) mają lepsze warunki dla nowych klientów niż dla stałych. Jak to jest z ubezpieczeniami? Też tak jest że jako nowy klient mogę liczyć na lepsze traktowanie i warunki?

Acclaim

Posty: 20