OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Załatwialiście sobie ubezpieczenia samochodowe przez porównywarkę? Jak to wygląda tak w ogole? Jest sens z takich wynalazków korzystać, czy lepiej jednak pójść osobiście do paru firm i sobie samemu przejrzeć warunki u źródła?

Kitas

Posty: 2

 
Profesjonalna porównywarka jest na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Cały formularz można wypełnić w parę minut, wiadomo co w te pola wpisywać, jest sensownie opisany. Potem te informacje są przekazywane do kilkudziesięciu firm jednocześnie i na końcu jak już dostanie się info zwrotne ze stawkami to można sobie coś z takiej listy już wybrać w miarę taniego.

CZesiek45

Posty: 4

 
Ja to powiem że już wolę naprawdę dopłacić więcej za AC ale mieć pewność, że cokolwiek by się wydarzyło z autem to będę zabezpieczony a nie że płacę a potem się okazuje, że żadnych świadczeń nie dostanę.

33-odwaga

Posty: 4

 
Trzeba mieć jednak trochę szczęścia z tym ubezpieczeniem. To nie jest tak prosta sprawa żęby dobrze i tanio trafić, trzeba się trochę naszukac, porównać i tak dalej, co jednak trochę czasu człowiekowi zajmie.

brzoza78

Posty: 6

 
Na początku jak dopiero zaczynałem jeździć to pamiętam że faktycznie za OC płacilem tak w miarę słono. Ale jakoś udało się przez lata dorobić niższych stawek, teraz tej polisy się już tak na portfelu nie odczuwa.

gregcie@

Posty: 14

 
Jednak co jak co ale na drodze to dobrze chociaż te ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej mieć, bo można jeździć idealnie a i tak się jakaś kolizja przydarzy, bo inni kierowcy nie muszą być już tacy okej.

beata77

Posty: 6