porównywarka ubezpieczeń oc/ac

porównywarka ubezpieczeń oc/ac

Porównanie chwilówek – znacie, polecacie? Jest trochę tych różnych stron przedstawiających zbiorczo ofertę. Któreś szczególnie wam się sprawdziły?

Suit

Posty: 1

 
Zabieram się za zmianę ubezpieczalni już od kilku lat, ale jakoś nie mogę się zabrać :P Za dużo jest tych ofert, ciężko coś wybrać, a też trudno jest sobie sprawdzić składki we wszystkich możliwych miejscach bo tam zawsze każdorazowo trzeba ten niefartowny formularz wypełniać.

350@

Posty: 27

 
Warto rzucić sobie okien na kalkulator rankomat.pl. Można zaoszczędzić czas i pieniądze. Duże zbiorcze zestawienie ofert (ubezpieczeniowych, kredytowych, GSM), ładnie widać jakie są stawki w konkretnych miejscach, jaki zakres usług, nie trzeba sobie osobno przechodzić między jedną stroną a drugą, tylko wszystko masz zebrane w jednym miejscu. Mi się kalkulator bardzo sprawdził jak szukałem OC AC.

beata77

Posty: 11

 
Żeby znaleźć naprawdę tanie OC to się trzeba naszukać. Tych ofert jest teraz tyle co śmieci w polskich lasach...mega dużo. Ale tak czy siak lepiej poświęcić czas na szukanie niż potem przepłacać.

ZeljkoF

Posty: 10

 
Muszę coś pomyśleć z moim OC, bo z kim bym nie gadał to każdy płaci mniej ode mnie. Tylko jakoś nie mam głowy żeby się tym zająć, poszukać i pozałatwiać. Ale może w tym roku...

Jasiaaa

Posty: 2

 
Będę zmieniał ubezpieczenie na pewno, bo już straciłem cierpliwość do swojej firmy. Lata mijają a oni z tymi składkami robią sobie żarty. Mam wrażenie że jestem najdrożej ubezpieczonym kierowcą w Polsce :P

icee

Posty: 5

 
Jest sporo różnych zestawień i porównań w internecie, ale które są rzeczywiście zrobione rzetelnie i jeszcze zaktualizowane, to już nie podpowiem.

bruklin187

Posty: 12

 
Warto być na bieżąco jeśli chodzi o oferty, bo rynek jest dynamiczny, ciągle się coś zmienia, są fajne promocje robione, tylko trzeba to wszystko po prostu śledzić.

Jarcoo3

Posty: 23