Ubezpieczenia w Kcyni

Ubezpieczenia w Kcyni

Cześć!

Chciałabym kupić dziecku ubezpieczenie na życie tylko nie wiem do której firmy się udać, czytałam dużo o oszustach, wobec tego liczę na Was iż mi coś ciekawego doradzicie. Nie za niezmiernie znam się w tym temacie, wobec tego liczę na wasze polecenia kochani.

Dziękuję.

karma

Posty: 20

 
Niesłychanie się raduję, iż zwracasz się do nas z takim znaczącym problemem i chciałabym coś ci doradzić, jednak nie znam się na tym na tyle, aby ci pomóc, z pracy mam ubezpieczenie na życie, OC wybierał mi mąż natomiast ubezpieczenie na dom było wymagane w naszym wypadku więc nie wiem za niezwykle co ci polecić. Ogólnie więc jedyne co mogę ci doradzić to nie trać głowy i nie zgadzaj się od razu na to co ci oferują, najlepiej porównać sobie kilka różnorodnych propozycji zanim się coś wybierze.

Iunae_Milt

Posty: 36

 
W Poznaniu masz Fenetre, oni się dobrze znają na tym co robią i nie wpędzą ciebie w maliny. Ja mam od nich OC i dobrze mi wszystko wycenili, było tanio, szybko i nie trzeba było nie wiadomo jakich dokumentów wystawiać, podpisywać i przynosić jak to czasami bywa, więc ja jestem w pełni zadowolony. Nie ma u nich wielkich tłumów więc nie musisz czekać w kolejkách, nie reklamują się bo według mnie nie muszą, mi ich polecił kolega, a on też się dowiedział od znajomego. Są dobzi więc ludzie ich sobie polecają.

krokodylowy1

Posty: 34

 
Ja Ci osobiście mogę polecić fenetrę, tutaj masz do nich kontakt www.fenetre.pl oni byli w stanie bardzo prędko mi wszystko wyliczyć, nie mądrzyli się tak jak doradcy, których spotykałam uprzednio i naprawdę jestem zadowolona. Zawsze można do nich napisać jak się ma jakieś wątpliwości i są w stanie wszystko na chłopski rozum wyjaśnić. Nie wiem czy jesteś z Poznania, natomiast napisać chyba można z każdej części polski. Nic cię w sumie nie kosztuje, aby do nich napisać ;)

roudee

Posty: 28

 
Jak na moje to dobrym rozwiązaniem jest wybranie ubezpieczenia, które obejmuje zarówno OC i AC, albowiem wtedy masz pewność, że nawet jak Ty coś zrobisz to też autem sie ktoś zajmie i zostanie naprawione, zaś tak to zostajesz na lodzie z rozbitym autem i nic się nie da wykonać. Poszukaj jakiegoś doradcy, w każdym większym mieście można odszukać kilku, którzy są uczciciwi i naprawdę są w stanie pomóc zaś nie kosić na tobie kasę. Ewentualnie poszukaj jeszcze na jakichś forach, niemniej jednak tam informacje raz za razem się przedawniają.

Kturyśśś

Posty: 30