ubezpieczenia zdrowotne dla osób indywidualnych

ubezpieczenia zdrowotne dla osób indywidualnych

Hej! Czy prywatne ubezpieczenia zdrowotne refundują pobyt w szpitalu i operacje? Jakie ubezpieczenia tego typu są sprawdzone i ludzie z nich korzystają? Zależy mi na pakietach bez ukrytych dodatkowych opłat i jakiś kruczków...

Lupusx

Posty: 9

 
Na pewno trzeba dokładnie przeczytać jakie badania są robione w danym abonamencie a jakie nie, jakie wizyty są brane pod uwagę, a jakie nie. Trzeba się zagłębić i czytać te dane drobnym druczkiem najdokładniej ;>

irecki67

Posty: 7

 
Trudno mi coś doradzić, bo w sumie nawet nie wiedziałem, że można się tak ubezpieczyć prywatnie ;P Ciekaw jestem tylko jakie to są koszty miesięcznie...

Kaazz

Posty: 14

 
Wiesz co, czasami zapłacić więcej za ubezpieczenie, ale mieć pokryte w tej cenie wszystko, czyli nie tylko wizyty i badania, ale też pełną opiekę dentysty, czy leczenie szpitalne. Takie jest moje zdanie.

Dagaaa4

Posty: 21

 
Dość tanio można sobie pakiet Basic wykupić poprzez portal www.ubezpieczeniemedyczne.eu. Mimo że jest to ich absolutnie podstawowy abonament, to masz tak – nielimitowane konsultacje, badania bez limitów (RTG, USG, tomografia), transport medyczny, wizyty domowe...szczepienia itp.

Eden66

Posty: 16

 
Moja sister ma takie ubezpieczenie prywatne i wiem, że się leczy głównie w Emel Med, bo ma akurat niedaleko domu. Nie wiem ile płaci i co to dokładnie za abonament, ale mogę ją wypytać. Pozdr.

Amino56

Posty: 16

 
Ogólnie to jestem zdania, że bez prywatnego ubezpieczenia to się w Polsce nie da już normalnie leczyć. Ja przez kilka lat próbowałem jakoś żyć w dobrych stosunkach z NFZ, ale w końcu nie wytrzymałem i sobie wykupiłem pakiet prywatny Vision ( www.ubezpieczeniemedyczne.eu). To jest chyba ubezpieczenie o największym zakresie usług w abonamencie w Polsce. Nie znalazłem lepszej oferty w każdym razie. Duży plus to też fakt, że tutaj mam dostęp do 600 placówek medycznych w całej Polsce, w tym do tych renomowanych – Lux Med, czy Centra Damiana.

MsIp

Posty: 15

 
Już od kilku miesięcy mam ubezpieczenie prywatne i sobie chwalę. Bez kolejek, bez stresu, bez niepotrzebnych kosztów. W pakiecie ze strony www.ubezpieczeniemedyczne.eu mam opiekę medyczną bez limitów, mam refundowane leki, a jakbym wylądował w szpitalu to też mam wsparcie finansowe. Spoko opcja.

Grabow12

Posty: 15

 
Nie mam tutaj doświadczeń, także nie będę doradzał. Wiem tylko, że mój szwagier coś kombinuje, żeby sobie takie prywatne leczenie załatwić, ale nie wiem na jakim jest etapie załatwiania.

Rimano

Posty: 27

 
Gdzieś ostatnio przeglądałem pakiety prywatne, to można było coś sobie wykupić nawet za 50 złotych miesięcznie. Nie są to duże koszty, tylko pytanie co dokładnie w tym pakiecie za 5 dych było...bo aż tak się nie zagłębiałem. ;>

czopekkk

Posty: 22