Tworzenie stron

Tworzenie stron

Witajcie ;-) Kojarzycie dobre firmy w Warszawie zajmujące się tworzeniem nieszablonowych stron www z dodatkowym doświadczeniem w tworzeniuaplikacji webowych? Z góry dzięki za każde info. Pozdr!

batmann

Posty: 2

 
Najlepiej podpytać swoich znajomych, choćby na fb można wrzucić posta z pytaniem o dobrego speca od stron www, może akurat ktoś kogoś poleci. Zawsze poczta pantoflowa będzie najlepsza najpewniejsza;>

v_violetta

Posty: 11

 
Estetyka strony jest bardzo istotna, wiadomo. Ale dla mnie jeszcze ważniejszy jest sam układ i czytelny rozkład szczegółowych informacji. Najgorsze są strony które mają dużo bajerów a żeby znaleźć zakładkę – kontakt, czy oferta...to można pół dnia szukać.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Ostatnio miałem kontakt z agencją STTP przy okazji opracowywania nowej aplikacji webowej i współpracę z nimi oceniam bardzo dobrze. Dotrzymują terminów, nie było problemu z kontaktem, można było o wszystko dopytać nawet po parę razy. Więcej o zakresie usług można przeczytać na ich stronie -sttp.pl.

sgemino

Posty: 3

 
Nie powiem żebym miał jakiś super kreatywny projekt strony internetowej ale mi odpowiada. Najważniejsze że strona jest funkcjonalna, zawsze dostępna, nie ma jakiś problemów z hostingiem zawsze można wejść na stronę sprawdzić ofertę itd.

Ron

Posty: 11

 
Współcześni graficy to jednak w dużej części tacy nowocześni artyści. A w każdym razie takich ludzi warto szukac, z inicjatywą, pomysłem, kreatywnością. Wtedy jest szansa uzyskać fajny atrakcyjny projekt.

qKy44

Posty: 22

 
Na pewno jeśli chodzi o reklamę online to trzeba działać wielotorowo. Sama strona to za mało. Bez aktywnej obecności w SM za wiele się nie ugra. No i druga sprawa to identyfikacja wizualna – mega istotna sprawa na którą sporo właścicieli firm wciąż zwraca małą uwagę. A przecież żyjemy w erze obrazkowej, więc trzeba mieć też swój logotyp który będzie się kojarzył z naszą branżą, profesojnalizmem itd.

Gabat

Posty: 3