naprawa iphonapo zalaniu

naprawa iphonapo zalaniu

Sprawdzony godny zaufania serwis Apple jest mi potrzebny na wczoraj, najlepiej jeśli byłby to punkt w Szczecinie. Z góry dzięki za każdą podpowiedź i namiar!

Kitas

Posty: 3

 
No hej. O iphonie to marzę już od liceum ale jakoś wciąż nie mogę tego marzenia spełnić. Może w przyszłym roku jak mi się skończy jedna umowa to się szarpnę na kultowy Apple....

sgemino

Posty: 10

 
Z jednej strony wygodne są te wyświetlacze dotykowe ale z drugiej strony czasami odebranie połączenia na takim ekranie to jest dramat, jeżdżę palcem po blacie i nic, w ogóle się ten przycisk nie chce przesunąć. Mozna coś z tym zrobić???

Piotr_21

Posty: 19

 
Można spróbować zabezpieczyć sobie wyświetlacz specjalną nakładką, z hartowanego szkła czy czegoś takiego, ale na ile to działa? Tego nie wiem. W każdym razie na wszelki wypadek sobie takie coś kupiłem ostatnio.

Yuri20

Posty: 9

 
Z telefonami jest o tyle sprawa dość awaryjna że już praktycznie wszystko robimy mając pod ręką komórkę – jemy, jeździmy, biegamy, niektórzy to się kąpią oglądając jednocześnie filmiki w necie..

bartek33

Posty: 7

 
Mi iPhona 7 postawili do życia po zalaniu w serwisie Apple ze strony applemobile.pl. Na szczęście sam punkt mam blisko bo na Wojska Polskiego w Szczecinie (od mieszkania parę kroków) także mogłem szybko dostarczyć telefon. Nie czekałem, nie zwlekałem, jeszcze tego samego dnia podszedłem do nich i to był klucz. Każdy dzień czekania i liczenia że telefon po zalaniu wystarczy tylko osuszyć i będzie działał to słaby pomysł.

młody34

Posty: 3

 
Jakoś – odpukać w niemalowane – problemy z usterkami sprzętu mnie omijają. Czy to z laptopem, czy z iPhonem, jakoś nic mi się złego nie dzieje....a mamy w domu dwójkę dzieci w wieku przedszkolnym które już niejedno zniszczenie mają na koncie :)

syrena88

Posty: 8

 
Lepiej naprawić iPhona niż kupować nowy model ale to musi być naprawa solidnie zrobiona a nie na odlew, bo taka byle jaka reperacja to się skończy większą usterką i wtedy już nie będzie wyjścia i pozostanie tylko wymiana na nowy model.

Mamuścka3

Posty: 17