Iphone X po zalaniu

Iphone X po zalaniu

Hello! Iphone XS wpadł mi do spłuczki w toalecie...o tyle szczęście w nieszczęściu że go zdążyłem wyciągnąć zanim poleciałby dalej do kanałów. Nie włącza się, nie reaguje na nic, czy po takim zalaniu jest jeszcze w ogóle opcja żeby mi jeszcze posłużył????!!! Gdzie takie rzeczy naprawiają??!!

gregcie@

Posty: 1

 
Niby okej, rozumiem że apple gwarancji na zalania nie oferuje ale z drugiej strony powinni coś z tym zrobić moim zdaniem. Bo to jest częsty problem, a jeśli chcą uchodzić za poważną i nowoczesną firmę to powinni jakoś wyjść frontem do klienta.

Zydek

Posty: 25

 
Na stronie applemobile.pl masz namiar do serwisu gdzie ja robilem swojego iPhona XS po zalaniu. Wszystko działa bezproblemowo, zapłaciłem kilka stówek, gdzie normalnie za wymianę sprzętu na nowy musiałbym wyłożyć kilka tyś...bo jak się okazuje ta gwarancja co miałem od Apple to ona nie dotyczy takich przypadków jak zalania.;/

labuh

Posty: 7

 
Najlepiej to chyba nosić telefon w foliowej torebce, zawsze pod ochroną :)) oczywiście żartuję, jakby to wyglądało? Mi póki co udało się zachować iPhona w suchości i niech tak zostanie.

Grabow12

Posty: 11

 
Ja bym nigdy nie próbował robić telefonem zdjęć pod wodą..nawet jakby producent zapewniał że jest wodoszczelny. Ile ja już tak zegarków zniszczyłem które rzekomo miały wytrzymywać ileś tam atmosfer pod wodą...:)

MiSER

Posty: 16

 
Często spotykam u ludzi popękane szybki w telefonach. Nie wiem co oni z tymi swoimi urządzeniami robią, mi jeszcze nigdy wyświetlacz się nie zbił.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Kiedyś zalałem telefon i nie dało rady już go naprawić. Ale to było dobre kilka lat temu także wtedy też inaczej te serwisy działały, może teraz wygląda to już bardziej fachowo.

Ryszardzik3

Posty: 2