implanty gliwice, znacie ?

implanty gliwice, znacie ?

Witam. Szukam gabinetu stomatologicznego, w którym wszczepiają implanty w Gliwicach, ale koniecznie to musi być stomatolog z doświadczeniem, któremu można zaufać i ma odpowiedni sprzęt.

Pipek56

Posty: 1

 
O to rzeczywiście ciekawy sposób na lęk związany z zastrzykami. Teraz to coraz wyższe rzeczy wymyślają w gabinetach stomatologicznych. W sporo z nich można wykonać rtg panoramiczne w Gliwicach, a nawet zdjęcia 3d. Naturalnie tanio nie jest, ale wiadomo, że zęby ma się na całe życie i trzeba o nie dbać :D

Black_Riot

Posty: 7

 
Implanty zębów w Gliwicach kosztują naprawdę różnie. To zależy od konkretnego przypadku, ale też od gabinetu. Ja również szukam i porównuję ceny, choć boję się, że wybierając tańsze usługi, nie będzie dobrej jakości :(

Raghveir

Posty: 36

 
Jak już chcesz korzystać z zabiegu implantologii, nie zapomnij, o tym, żeby zrobili ci rtg zębów, bo w Gliwicach jest sporo lekarzy dentystów, którzy nawet nie prześwietlają. Ja nie wiem, jak tak można. Znajomemu okropnie schrzanili dwa zęby i teraz nie wiadomo, co dalej będzie. Tak więc przestrzegam :) Lepiej dmuchać na zimne, jak to się mówi.

Nagórę44

Posty: 6

 
Różnie stomatolodzy do tego zabiegu podchodzą. Mój lekarz zrobił tylko rtg panoramiczne w Gliwicach, niemniej jednak wiem, iż są i tacy, którzy potrzebują dokładnego obrazu, czyli fotografii rtg 3d.

labuh

Posty: 14

 
Jak macie zamiar skorzystać z implantów w Gliwicach, to koniecznie w dobrym gabinecie, w którym mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Dużo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, dlatego przestrzegam i mam nadzieję, że nie popełnicie tego samego błędu co ja.

Kiszecka23

Posty: 25

 
Jak macie cel sięgnąć z implantów w Gliwicach, to koniecznie w dobrym gabinecie, w którym mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Dużo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, dlatego przestrzegam i mam nadzieję, iż nie popełnicie tego samego błędu co ja.

M1CH47

Posty: 18

 
Jestem po dwóch wizytach w tym gabinecie stomatologicznym https://dentysta.eu/o-gabinecie. Miłe wrażenia, skuteczność i ekstra obsługa. To naprawdę dobry dentysta w Gliwicach i gabinet, w którym jest nowoczesny sprzęt.

Nikuś23

Posty: 14

 
Dla mnie najistotniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym wypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie doktor zaproponował znieczulenie prądem.

Black_Riot

Posty: 9

 
Też panicznie boję się stomatologów, fotela, zastrzyków i zatem poszukuję opinii na temat usług. Mam nadzieję, że znajdę wreszcie zaufanego dentystę w Gliwicach, do jakiego nie będę się bała chodzić.

Hinterrr

Posty: 6