USG Doppler żył kraków, gdzie ?

USG Doppler żył kraków, gdzie ?

Muszę wykonać USG Doppler żył w Krakowie. Polecacie jakieś konkretne miejsce? Zależy mi na stosunkowo szybkim badaniu, to znaczy, żeby nie czekać długo na wizytę. Jeśli możecie podać cenę od razu, byłoby fajnie.

ARTyMM

Posty: 4

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Krakowie, niemniej jednak nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną fachowo i czułem, że naprawdę chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka dobrych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

adlore

Posty: 17

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Krakowie w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Poszukiwałem prywatnych placówek. Jest mnóstwo i powiem szczerze, iż nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

wiesław11

Posty: 3

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Krakowie można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Pyszności2

Posty: 5

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Krakowie. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Lalka

Posty: 17

 
Na leczenie miażdżycy w końcu zdecydowałam się tutaj https://www.naczyniowiec24.pl. To jest prywatny gabinet, ale wreszcie znalazłam specjalistyczną opiekę i są efekty.

Grabow12

Posty: 9

 
Poddaj się, jeśli tylko to możliwe zabiegowi skleroterapii. U mnie się dało i jestem z efektów niezmiernie zadowolona. W Krakowie jest kilka dobrych placówek prywatnych, gdzie można taki zabieg zrobić w trybie ambulatoryjnym.

pawel253

Posty: 22

 
Poddaj się, jeśli tylko to możliwe zabiegowi skleroterapii. U mnie się dało i jestem z efektów bardzo zadowolona. W Krakowie jest kilka dobrych placówek prywatnych, gdzie można taki zabieg wykonać w trybie ambulatoryjnym.

tigra32

Posty: 9