Invisalign cena, zna ktoś ?

Invisalign cena, zna ktoś ?

Cześć. Czy Invisalign cenowo jest do przełknięcia czy to wydatek, który będzie kilkukrotnie wyższy niż w przypadku tradycyjnego aparatu metalowego? Dodam, że mam ograniczony budżet.

masz45

Posty: 2

 
Bardzo chętnie wytłumaczę Wam przebieg leczenia Invisalign, gdy znajdę odrobinę wolnego czasu. Obiecuję, że postaram się wkrótce w wyczerpujący sposób to opisać.

wisła1905

Posty: 8

 
Biorąc pod uwagę metodę Invisalign cena potrafi być bardzo zróżnicowana. Wydaje mi się, że w sytuacji, gdy będziecie zmuszeni zapłacić 3-4 tysiące za aparat wykonany w tej technologii nie powinniście być niezadowoleni. To korzystna propozycja.

gryzon

Posty: 9

 
Definitywnie najlepszy niewidoczny aparat na zęby pozyskałem po kontakcie z tą kliniką: http://niewidocznyaparat.pl/efekty-leczenia-2/. Nasza współpraca rozpoczęła się od konsultacji, podczas jakiej uzyskałem wiele przydatnych informacji. Niebawem mój zgryz będzie już w 100% bezproblemowy.

Fifczak90

Posty: 15

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać możliwości, które proponuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, bowiem wręcz rodzinnie mamy problemy z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy zł to nie jest zaporowa cena.

namok

Posty: 6

 
Widzę, że niewidoczne aparaty, które jest w stanie zapewnić metoda Invisalign Polska są coraz popularniejsze w naszym kraju. Nie da się ukryć, że ma to związek z faktem, iż systematycznie spadają ceny, w których są dostępne. Ponadto taki aparat “nie krępuje” :-)

reklamos

Posty: 24

 
Moim zdaniem metoda leczenia Invisalign z roku na rok będzie zyskiwała na popularności. Nie jest najtańsza, niemniej jednak dzięki niej nie widać aparatu ortodontycznego :)

Yuri20

Posty: 3

 
Zapłaciłem kilka tysięcy zł za niewidoczny aparat ortodontyczny. Nie żałuję zainwestowanych środków, gdyż jestem przekonany, że wpłyną one na zdecydowanie wyższą pewność siebie. Jednocześnie “po cichu” wyeliminuję wstydliwy kłopot :)))

qKy44

Posty: 23