kardiolog, gdzie ?

kardiolog, gdzie ?

Szukam kardiologa. Może być nawet prywatnie, byleby był to naprawdę specjalista z prawdziwego zdarzenia, na którego diagnozie można polegać. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem, ponieważ sprawa jest pilna.

gregBard

Posty: 4

 
U nas też dobrego kardiologa ze świecą szukać :) Zaraz po urodzeniu synka potrzebowałam konsultacji, a terminy były bardzo odległe. Zdecydowałam się w innym mieście i prywatnie.

3czex

Posty: 11

 
Mnie leczy prof. Piotr Pieniążek i jestem zadowolona, ponieważ od pierwszej wizyty widziałam, że to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Jak potrzebujecie kardiologa, to zdecydowanie polecam.

cinto

Posty: 12

 
Możesz pójść do dr Agaty Leśniak – Sobelgi. Mnie bardzo pomogła i w końcu mogę normalnie pracować. Wcześniej nie było mowy o pracy. Podjęła dobre leczenie i jak na razie nie czeka mnie żadna operacja, z czego jestem chyba najbardziej zadowolona.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o kardiologa, to polecam lek. med. Władysława Dąbrowskiego http://www.artclinique.pl/specjalisci/kardiologia/lek-med-wladyslaw-dabrowski/. Leczę się u niego od paru miesięcy i już widzę różnicę pomiędzy tym, co było uprzednio. Nie mam zamiaru zmieniać, ponieważ to prawdziwy specjalista.

miko_poz

Posty: 12

 
U mnie w małej mieścinie lekarzy fachowców jest zdecydowanie za mało. Również poszukuję kardiologa. Może faktycznie będzie lepiej zdecydować się na prywatną wizytę. Byleby wiedzieć, iż to rzeczywiście jakiś dobry specjalista, który rozpocznie właściwe leczenie, zdiagnozuje przyczynę problemów, a nie będzie odsyłał człowieka gdzieś dalej.

danka33

Posty: 7