Zna ktoś dobry gabinet urologiczny w Krakowie ?

Zna ktoś dobry gabinet urologiczny w Krakowie ?

Jakąś prywatną urologię polecacie? Może coś takiego działa w Krakowie tylko nie wiem. Potrzebują kompleksowej diagnostyki i leczenia prostaty. Koniecznie muszę mieć pewność, że korzystam z rzetelnej opieki zdrowotnej.

Max_fotooo

Posty: 1

 
Bałem się tej wizyty jak ognia. Tu jednakże niekoniecznie www.urologia24.pl. Z taką urologią można mieć do czynienia. Tu jest zupełnie w przeciwnym wypadku niż w naszych publicznych przychodniach.

kamap92

Posty: 16

 
Jak coś, to ja też czekam na pomoc z waszej strony. Podobno czeka mnie operacja, ale też wolałbym skonsultować to z jeszcze innym prywatnym urologiem.

Op34

Posty: 22

 
Warto dokładnie przyjrzeć się prywatnym usługom medycznym. Kilka lat temu mąż miał problemy zdrowotne dotyczyły jąder i szukaliśmy najlepszego rozwiązania. Grunt to, żeby nie położyć się do szpitala, gdzie tego typu zabiegi przeprowadzają niemalże hurtowo. Skorzystaliśmy z prywatnej urologii w Krakowie, a dokładnie kliniki, gdzie indywidualnie traktują pacjentów. Czy drogo? Opłacało się :)

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
No właśnie najlepiej skonsultować diagnozę u kilku specjalistów. Mój przypadek był właśnie taki :( Czekała mnie poważna operacja nerki i dzięki prywatnemu urologowi w Krakowie udało się bez :) Jestem wdzięczna, natomiast też przestrzegam, żeby się upewniać, bowiem to niezwykle ważna kwestia.

ciopix

Posty: 7

 
Mnie chodziło o jak najszybszy zabieg, który wiedziałem, że można wykonać na miejscu. Fakt, że musiałem urologowi zapłacić, ale oszczędziłem sobie leżenia w szpitalu.

Kitas

Posty: 5