dentysta Gliwice, gdzie ?

dentysta Gliwice, gdzie ?

Poszukuję stomatologa, który robi implanty w Gliwicach. Jak się orientujecie, a najlepiej korzystaliście już z jego pomocy, to piszcie. Zależy mi na profesjonalnym podejściu. Bardzo dziękuję za pomoc.

34_erikos

Posty: 2

 
Ja wzięłam pożyczkę i tyle :) Wreszcie też zmobilizowałam się do uzupełnienia braków. Teraz czuję się jak nowo narodzona. Fakt, że implanty w Gliwicach nie należą do tanich, natomiast należałoby było. Nie żałuję, wręcz przeciwnie polecam każdemu.

Shaks

Posty: 39

 
http://dentysta.eu to świetny lekarz stomatolog. Robią tutaj implanty w Gliwicach. Działają profesjonalnie. Nie odsyłają nigdzie, ponieważ mają każdy potrzebny sprzęt. Jestem zadowolona i cała moja rodzinka również. Nie ma mowy o jakimś strachu czy niekompetencji ze strony lekarzy.

kry7

Posty: 20

 
Jestem tego samego zdania. Od roku chodzę z synkiem do stomatologa. Znaleźliśmy w Gliwicach świetną klinikę. Nie wygląda jak gabinet stomatologiczny, a poza tym leczą bezboleśn ie i bezstresowo.

TomekK

Posty: 10

 
Pochwaliłabym się, do którego stomatologa w Gliwicach chodzę, niemniej jednak nie ma sensu, bo pani doktor wyprowadza się do stolicy :( Też będę w niedługim okresie zmuszona odszukać nowego dentystę. Z tego, co widzę, to faktycznie nie ma problemu z nowoczesnymi gabinetami. Trzeba jednak znowu poszukać i nawiązać nić porozumienia :D

Black_Riot

Posty: 13

 
Szukałem kompleksowego gabinetu stomatologicznego. Chodziło mi, żeby miał też RTG zęba w Gliwicach. Nie wszędzie mają taki sprzęt. Niestety. Jak coś wiecie na ten temat, dajcie znać.

plusert9

Posty: 7

 
Szukałem kompleksowego gabinetu stomatologicznego. Chodziło mi, żeby miał też RTG zęba w Gliwicach. Nie wszędzie mają taki sprzęt. Niestety. Jak coś wiecie na ten temat, dajcie znać.

Marioleczka

Posty: 11

 
Pochwaliłabym się, do jakiego stomatologa w Gliwicach chodzę, ale nie ma sensu, bo pani doktor wyprowadza się do stolicy :( Też będę w niedługim czasie zmuszona znaleźć nowego dentystę. Z tego, co widzę, to rzeczywiście nie ma problemu z nowoczesnymi gabinetami. Trzeba jednak znowu poszukać i nawiązać nić porozumienia :D

syrena88

Posty: 10

 
Też wiem, że cennik jest zróżnicowany. Siostra wstawiała sobie implanty i dość długo szukała, zanim znalazła dobrą ofertę. Zapłaciła w Gliwicach mniej, niż się spodziewała. Jak moi poprzednicy tu na forum twierdzę, że trzeba poświęcić czas na szukanie. Co do rat to nie wiem nic, ale może rzeczywiście istnieje taka możliwość.

sebes56

Posty: 11