Polski ginekolog w Londynie

Polski ginekolog w Londynie

Polski ginekolog w Londynie poszukiwany , z kim macie dobre doświadczenia? Chodzi o prowadzenie ciąży także szukam osoby naprawdę godnej zaufania.

TomekK 

Posty: 2

 
Dobre mam doświadczenia jak na razie z polską przychodnią/kliniką w Tooting, to jest południe Londynu. Na stronie http://polski-lekarz.london jest cała rozpiska lekarzy jacy tutaj pracują. Fajną wygodną opcją są wyniki z badań online, nie trzeba nigdzie jeździć, drukować wyników tylko wszystko masz w wersji cyfrowej.

kuBawodzu

Posty: 7

 
Dużo jest obcokrajowców lekarzy w Londynie, czasem mam wrażenie że tych przyjezdnych z różnych części świata to jest tutaj więcej niż anglików z krwi i kości. Dziwnie trochę ale tak tu jest.

34_erikos

Posty: 2

 
Ja to jestem typowym mężczyzną więc do lekarza idę dopiero wtedy jak mi nogę urwie..albo ząb zaboli :) Także za duzego rozeznania to nie mam i mam nadzieję, że nie będę musiał szczególnie blisko żadnych szpitali ani przychodni poznawać.

syrena88

Posty: 11

 
Wiem że są polskie kliniki gdzie można trafić na polskich lekarzy ale szczegółow nie znam, ogólnie mam ze służbą zdrowia kontakt mocno incydentalny, ostatni raz byłam u lekarza ze dwa lata temu z przeziębieniem.

messio66

Posty: 12

 
Jakie są ceny w UK za wizyty lekarskie prywatnie? To są stawki porównywalne jak w Polsce czy wychodzi taniej/drożej? Ciekawe jak te stawki będą się miały po przemnożeniu razy 5, bo chyba tyle funt jest warty teraz.

tigra32

Posty: 9

 
Ja to się kiedyś niedogadałem z angielskim lekarzem, przepisał mi krople do nosa a ja je połykałem...i tak coś czułem że dziwnie to smakuje ale pomyślałem sobie, że może te angielskie leki takie po prostu są...:)

Grabow12

Posty: 7

 
U mnie w rodzinie jak na razie nikt mocniej nie choruje, z dziećmi o tyle o ile trzeba ewentualnie co jakiś czas pojawić się u lekarza, mamy niedaleko domu przychodnię taką fajną małą kameralną bez tłoku i kolejek.

Lupusx

Posty: 16