dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

Szukam pomocy lekarskiej w związku z żylakami. Problem początkowo był nieduży ale ostatnio narobiło się tych żył na łydkach bardzo dużo. Gdzie dobrze się tym zajmują jeśli chodzi o Londyn?

TomekK

Posty: 1

 
Ogólnie ludzie teraz mają problemy z krążeniem co się przekłada też na to jak wyglądają żyły. Ponoć coraz młodsze osoby mają zawały, już wcale nie jest to problem osób po 60 tce ale nawet 40 latków.

Krasny

Posty: 4

 
Moja ciotka to się z żylakami męczy od lat. Już nie jestem w stanie policzyć jak dużo miała operacji ale trochę tego było. Oczywiście ona leczy się w Polsce więc pewnie też z jakością tych zabiegow mogło być różnie możliwe że na zachodzie w Niemczech czy w Uk by jej bardziej pomogli.

abardyt

Posty: 18

 
Z żylakami to nie ma żartów, najlepiej reagować jak już zauważy się jakieś pierwsze małe wybrzuszenia. Bo jeśli przeczeka się aż problem się rozwinie to potem faktycznie leczenie może być trudne kosztowne i czasochłonne.

Rrafii

Posty: 18

 
Pamiętam że mieliśmy – jeszcze jak mieskzałem w Polsce – sąsiadkę która miała naprawdę porządne żylaki. Ale co ciekawe jakoś funkcjonowała, chodziła normalnie codziennie do pracy, nawet na rower się czasami wybrała.

TomekK

Posty: 4

 
Akurat opieka medyczna w UK jest na bardzo dobrym poziomie, o wiele lepiej leczyć się tutaj niż w Polsce. Ale co do żylaków to nie doradzę akurat ten temat to jest dla mnie czarna magia, nie mam pojecia co i jak.

Anna86

Posty: 4

 
Skąd właściwie się biorą żylaki? To jest efekt jakiejś niewydolności ukladu krążenia, problemy z sercem, słabe naczynia krwionośne? Ktoś tu się zna na temacie troszkę lepiej niż zwykły Kowalski? ;-)

pawel253

Posty: 9

 
W Polsce bym wiedział gdzie się zwrócić po pomoc przy żylakach ale w Anglii jestem dopiero od roku więc nie pomogę.

basieńka4

Posty: 5

 
Mojej szwagierce robili żylaki jakiś czas temu w Clapham. Znam tę klinikę bo sama się tutaj leczę od jakiegoś czasu. Mają swoją stronę na sw11clinic-clapham.co.uk/varic. Dobre podejście całej obsługi i personelu na miejscu, można o wszystko dopytać, język nie jest tutaj żadną barierą.

dof77

Posty: 5

 
Akurat żylaki to jest rzecz jakiej się najbardziej boję zaraz po raku. Nie chciałbym mieć czegoś takiego bo podejrzewam że leczy się to ciężko i boleśnie. W każdym razie tak obstawiam.

Miki789

Posty: 2