leczenie jaskry, gdzie ?

leczenie jaskry, gdzie ?

Hej. Interesują mnie fachowcy, których specjalność stanowi leczenie jaskry. Jesteście w stanie mi kogoś zarekomendować na podstawie własnych doświadczeń? Dajcie znać :-)

Mnert67

Posty: 1

 
Mój dziadek miał kłopot z centralną częścią siatkówki, co często określane jest mianem “plamki żółtej”. Pomogło profesjonalne leczenie amd.

esdoen1

Posty: 11

 
Moim zdaniem spore możliwości w zakresie laseroterapii oferuje laser 2rt. W związku z tym warto zastanowić się nad wizytą w klinice, która posiada właśnie taki, nowoczesny sprzęt. Myślę, że to zabieg, który jest w stanie odmłodzić siatkówkę praktycznie każdego człowieka.

znamsienatym

Posty: 6

 
Moim zdaniem to najlepsza klinika: http://eczo.pl/laseroterapia/laser-2rt/, jaka jest w stanie zaproponować usługi realizowane nowoczesnym laserem 2rt. Wykonywali mój zabieg - nie mam zastrzeżeń.

Acclaim

Posty: 8

 
Jestem przekonany, że laser 2rt to bezpieczna metoda leczenia. Pragnę zaznaczyć, że jest ona w stu procentach bezinwazyjna, co stanowi jej znaczący atut. Pozwala pozbyć się starczej regeneracji plamki oraz retinopatii cukrzycowej.

alido45

Posty: 7

 
Niesłychanie dużym pozytywem jest fakt, że panuje duża konkurencja wśród klinik okulistycznych. Dzięki temu klient może liczyć na wysokiej jakości usługi oraz dosyć dobre ceny :-)

figo

Posty: 5