jakiego dentyste polecacie w Londynie

jakiego dentyste polecacie w Londynie

Pytanie mam co do stomatologów - gdzie się zapisać na wizytę? Mam kilka zębów to zrobienia, może nie jest to specjalnie piekąca paląca sprawa ale też chciałabym to miarę sprawnie szybko ogarnąć.

Yuri20

Posty: 3

 
Wszystko wskazuje na to że córce założymy aparat ortodontyczny i tak się zastanawiamy z mężem nad tym co wybrać. Niby można korygować ten zgryz aparatem ruchomym, ale stały też wchodzi w grę, ponoć daje dużo lepsze efekty.

hihiotek

Posty: 8

 
Ja to mam niestety już dużo zębów pousuwanych. Trochę przez to że miałem kiedyś noszony staly aparat i żeby łuki się zmieściły to musiałem dwa zęby mieć usunięte...a potem to jeszcze mi wyrywali bo po prostu się zepsuły.

xTxS

Posty: 22

 
W Polsce te ceny za dentystów ostatnio poszły bardzo w górę. Niby jest opieka na fundusz..ale dziwnym trafem nie znam żadnej osoby która byłaby u stomatologa na ubezpieczenie...

fustrant

Posty: 2

 
Najbardziej się boję leczenia kanałowego. Już tyle się na ten temat nasłuchałem od ludzi, że nie chciałbym tego przeżyć. Chociaż pewnie w dzisiejszych czasach takie leczenie jest na porządnym znieczuleniu ale mimo wszystko...

showmemore43

Posty: 27

 
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny masz w klinice w Tooting. Chodzi mi o ten gabinet ze strony dentistnearme.dentist. Uśmiechnięty personel dobrzy lekarze jeszcze nie miałam tutaj problemów z długim siedzeniem w kolejce . Jak się tutaj człowiek umawia na konkretną porę to faktycznie wizyta jest na termin a nie z przypadku.

warter88

Posty: 5

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

labuh

Posty: 5

 
Najbardziej nie lubię jak dentysta coś do mnie mówi, a w zasadzie to się wypytuje jak leżę z wacikami w buzi..ja nie wiem jak on chce żebym mu wtedy odpowiedział? :)

johncena67

Posty: 9

 
Dla mnie stomatologia to bardzo dziwna specjalizacja. Juz wolałbym być ortopedą, lekarzem rodzinnym, czy tam laborantem...ale grzebanie ludziom w zębach to musi być wyjątkowo trudna robota, a jednocześnie bardzo precyzyjna.

TomekK

Posty: 5

 
Nie wiem gdzie się zgłosić powiem szczerze, jeszcze u dentysty w Londynie nie byłam ale też z drugiej strony mieszkam tutaj dopiero od roku.

hidstrash

Posty: 12