podolog

podolog

Jeśli macie jakieś opinie i polecacie jakiegoś dobrego podologa, czekam. Słyszałam, że godna uwagi doktor jest Dominika Zemła. Może coś słyszeliście o niej i jej leczeniu. Oczywiście dziękuję za wszelka pomoc.

Dosti

Posty: 2

 
Też szukałam dobrego psychodietetyka. Koleżanka poleciła mi wizytę u pani Agnieszki Węgiel. Tutaj można zapoznać się z jej profilem http://www.artclinique.pl/specjalisci/psychodietetyka/agnieszka-wegiel/. Leczę się u niej od paru miesięcy i można powiedzieć, iż pierwsze efekty są już widoczne.

atomek_25

Posty: 21

 
Według mnie doskonali fachowcy to tylko prywatnie. Odnoszę takie wrażenie, głównie jeżeli chodzi o onkologa :( Oby tylko nie popaść w chorobę.

ewu1u01

Posty: 12

 
Co do psychodietetyka, to musiałabym rzeczywiście mieć przekonanie, że jest skuteczny. Tym bardziej, jeśli byłaby to prywatna wizyta :) Ale dziękuję za polecenie.

Lesny

Posty: 8

 
Po podologów nie ma wielu w regionie, a zwłaszcza jeśli chodzi o tradycyjne przychodnie. Teraz wiem, jakiego podologa polecić mamie :) Dziękuję.

miko_poz

Posty: 8

 
Po podologów nie ma sporo w regionie, a zwłaszcza jeżeli chodzi o tradycyjne przychodnie. Teraz wiem, jakiego podologa polecić mamie :) Dziękuję.

ciopix

Posty: 8

 
Łukasz Bełch to urolog, który leczył mnie w zeszłym roku. Niby sprawa nie taka wielka, ale nikt nie poznawał się w czym rzecz. To właśnie wobec tego też polecam tego specjalistę.

aplay99

Posty: 20

 
Wyśmienicie, że tutaj się odszukałam :) teraz wiem, że szanse są duże, jeżeli zdecydujemy się na pomoc dr Michałowskiej – Karczmarczyk. Zamiast wiary, że będzie dobrze, koniecznie potrzebny jest wyborny specjalista jak ta pani lekarz.

Mix-Reklam

Posty: 5

 
Ja tak zrobiłam, ponieważ musiałam prędko wrócić do pracy. Panią dr Barbarę Jasiewicz polecam, ponieważ jest przede wszystkim doświadczonym lekarzem. Nie miałam dylematów, żeby zwrócić się do niej ze swoim problemem, z którym tak rzeczywiście zwlekałam, żeby przyjść do lekarza. Najistotniejsze, iż już po i wszystko jest w porządku.

namok

Posty: 9

 
Mnie też udało się znaleźć pomoc u tego podologa. Pani Dominika Zemła to doświadczony lekarz, który leczy też laserowo, dlatego właśnie z tego powodu zdecydowałam się na zabieg właśnie u niej. Polecam, ponieważ wiem, że sama miałam problemy ze znalezieniem specjalisty i długo szukałam, zanim znalazłam usługi pani Dominiki.

wieslawww2

Posty: 8