chirurg plastyczny

chirurg plastyczny

Szukam specjalisty chirurga plastycznego. Podobno dr Rafał Pabiańczyk jest dobrym lekarzem i profesjonalnie wykonuje operacje piersi. Może wiecie coś na jego temat? Czekam na ewentualne opinie. Dziękuję.

serum45

Posty: 4

 
Jan Szczurek to dermatolog, którego nie sposób nie polecić. Jest doświadczonym lekarzem, który pomógł mojemu mężowi wyjść z dość zaawansowanego czerniaka. Tu można znaleźć informacje na temat lekarza http://www.artclinique.pl/specjalisci/dermatologia/lek-med-jan-szczurek/

sethe

Posty: 16

 
Z tego co wiem to dr Tomasz Kosętka jest dobry. Leczyła się u niego moja siostra, bo miała poważne problemy żołądkowe. Pomógł jej dość szybko stanąć na nogi, dlatego pamiętam nazwisko :) Najlepiej udać się chyba prywatnie.

janek1234

Posty: 18

 
Też słyszałam o dr Rafale Pabiańczyku, iż to niezmiernie dobry chirurg plastyczny. Jak na razie nie mam tyle funduszy, żeby się zgłosić do niego, ale jeśli już to rzeczywiście tylko do niego. Dużo jest dobrych opinii o nim.

zoferek

Posty: 24

 
Fajnie, że się tutaj dzielicie opiniami, bo mnie też niezbędny jest dobry chirurg. Nie zgłoszę się na zabieg do byle kogo, choć to drobny zabieg nie mam zaufania do państwowej służby zdrowia.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Polecam dermatologa Jana Szczurka. Leczy skutecznie wszelkie schorzenia skóry. Podejmuje się leczenia nawet najniezwyklej skomplikowanych schorzeń. Mnie pomógł.

tigra32

Posty: 9

 
Fajnie, że się tutaj dzielicie opiniami, bo mnie też potrzebny jest dobry chirurg. Nie zgłoszę się na zabieg do byle kogo, choć to drobny zabieg nie mam zaufania do państwowej służby zdrowia.

edyta123

Posty: 8

 
Dobrym specjalistą jest też dr Mirosława Buczynowska. To proktolog, która operowała moją mamę, za co jestem jej wdzięczna, bo sytuacja zdrowotna mamy nie wyglądała najlepiej. Teraz czuje się z dnia na dzień lepiej. Co do opieki i kompetencji nie mam żadnych zastrzeżeń. Fakt udaliśmy się do pani doktor prywatnie.

Agmars

Posty: 7