metody leczenia hemoroidów

metody leczenia hemoroidów

Cześć, jakiego proktologa w Jeleniej Górze możecie polecić z czystym sumieniem? Bardzo proszę o normalne odpowiedzi. Z góry dziękuję.

pawel253

Posty: 2

 
Postaw na możliwie mało inwazyjną metodę leczenia hemoroidów, a operację weź sobie jako ostatnią deskę ratunku. Też miałem podobny dylemat.

cinto

Posty: 2

 
Domowe terapie faktycznie działają, ale niestety po wielu miesiącach w niektórych przypadkach. To nie jest takie hop siup.

irecki67

Posty: 4

 
Powiem tylko, że wszystko, co stosujesz na hemoroidy, w tym czopki to warto jednak skonsultować ze specjalistą. Bo czasami można sobie jeszcze bardziej zaszkodzić, a wtedy trudno leczyć.

namok

Posty: 6

 
Operacja to raczej sprawa ostateczna, jak już jesteś w bardzo poważnym stanie. Można nałożyć gumki, coś w tym stylu, które później same odpadają i już nie odczuwasz dyskomfortu.

Mant56

Posty: 27

 
Najbardziej fizjologiczna metoda leczenia hemoroidów to HAL RAR dostępna w https://www.proctomed.pl. Poczytaj, nie ma żadnej ściemy. Nie musisz usuwać hemoroidów boleśnie operacyjnie, aby wrócić do pełnego zdrowia. Dwie osoby z mojej rodziny się u nich leczyły poza mną. Warto, bo nawet lekarzy znajdziesz z niemieckimi specjalizacjami, a to rzadko się zdarza, aby kogoś takiego mieć do dyspozycji w zwykłej cenie prywatnego gabinetu. Pozdrawiam.

wertus00

Posty: 3

 
No niestety. Lata siedzenia przed kompem i brak ruchu robią krótko mówiąc spustoszenie w organizmie. Współczuję, w mojej rodzinie genetycznie problem z hemoroidami, ale w ostatnich latach sporo metod się ciekawych pojawiło, gdzie już bolesna operacja jest po prostu zbędna.

Jozefffin

Posty: 9