Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Cześć, czy możecie polecić suplement na pasożyty, który po zastosowaniu nie wykazuje skutków ubocznych? Niestety twardych metod mój organizm nie toleruje, a od dawna szukam alternatywy. Jakoś mało ogólnie na rynku dobrych rzeczy w tym zakresie, jakaś nisza?

namok 

Posty: 3

 
W Polsce kiedyś zdaje się była tradycja odrobaczania, ale jakoś to straciło na znaczeniu, a szkoda, bo dobra praktyka. Można samodzielnie podobne kuracje przeprowadzić teraz, dzięki suplementom diety.

Mix-Reklam

Posty: 24

 
Jak masz dziecko to suplementacja na pasożyty dla wszystkich powinna być, bo się łatwo ten syf przenosi.
My od zwierząt łapaliśmy robactwo, ale stosunkowo łatwo pokonać właśnie odpowiednimi suplementami. Trochę problemu mieliśmy z dopasowaniem właściwych środków, ale to trwa raczej chwilę.

djramu

Posty: 5

 
Idź do laboratorium. Akurat testy na obecność pasożytów nie zrujnują ci portfela, a będziesz wiedział, na czym stoisz mniej więcej.

giena1977a

Posty: 27

 
Czasami ogólne schorzenia masz od pasożytów, a to bardzo ciężko zdiagnozować, więc profilaktyka cykliczna jednak wskazana.

beata77

Posty: 10

 
Ludzie, którzy mają pasożyty najczęściej nie stosują zasad higienicznych, a łatwo je złamać krótko mówiąc. Zwróć na ten element szczególną uwagę. U dzieci robaki to powszechna sprawa. Trzeba uczyć, profilaktyka w domu u wszystkich domowników obowiązkowa do wprowadzenia.

Posty: 7

 
Jak nie chcesz przyjmować twardej chemii na zakażenie pasożytnicze to polecam tylko EcoDetoxx. Jedyna rozsądna, przetestowana klinicznie alternatywa, do tego od producenta można tylko dostać, więc to jakoś według mnie poprawia jakość.

MBsmoke

Posty: 3

 
Żółć zawsze wypada zbadań, kał oczywiście. Wtedy zazwyczaj jest wszystko jasne i czy odrobaczanie w ogóle skończyło się powodzeniem.

kuBawodzu

Posty: 16

 
Obejrzyj kilka dokumentów tych najpopularniejszych o zakażeniach pasożytniczych. Otwierają oczy i przede wszystkim nawet u niektórych nerwice, choroby psychiczne występują przez to właśnie.

adam289

Posty: 7