Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

figo

Posty: 1

 
Korzystam z uniwersalnych zasad treningowych Weidera od lat i na podstawie planu treningowego najlepiej dobierać sprzęt do siłowni.

21gregorek

Posty: 10

 
Gumy treningowe, orbiterek, poręcze do pompek, wszystko schowasz w szafie. Ewentualnie skakanka, ale nie każdy ma na tyle wysokie pokoje
Stawiałbym na sprzęt mało inwazyjny w montażu, bo coś z czasem jednak może się zmienić.

Pięknaaa12

Posty: 2

 
Domowe ćwiczenia wymagają wygłuszenia, bo u mnie sąsiedzi się ciągle skarżyli na stukanie. Mata jakaś, czy ustalenie konkretnych warunków z sąsiadami bywa niestety koniecznością.

Black_Riot

Posty: 4

 
Do gimnastyki niezły zestaw moim zdaniem https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/150,drazek-stacjonarny-do-podciagania-280kg-k-sport-kssl060. Szczególnie mi się podoba opcja przykręcenia do podłoża. Na drążku ćwiczę w piwnicy. Mam wydzieloną strefę. Nie trzeba ogólnie dużo miejsca na domową siłownię. Jeszcze do tego ławeczka, jakaś piłka treningowa, uchwyty do pompek, ale w tym przypadku masz powiązane w drążku. Jestem raczej zwolennikiem ćwiczeń z masą własnego ciała. Prawdopodobnie rozszerzę w przyszłości o kamizelki z obciążeniem. Podobno niesamowicie wydajne.

sląskwroc88

Posty: 2

 
Orbiterek mi się fajnie sprawdza, bo oglądam filmy i jeżdżę praktycznie całymi weekendami. Nie znam lepszego rozwiązania do szybkiego spalania tłuszczu.

alek45

Posty: 18