Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Bhapo

Posty: 1

 
Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

qbencju

Posty: 19

 
Mnie to zawsze przeraża jak patrzę na ceny samych ciężarków nawet taki mały 2 kg potrafi już sporo kosztować. Jednak stal to drogi materiał, a jakby taki chcieć sensownie potrenować to tych obciążeń dobrze jest mieć ponad sto kg.

grudzin56

Posty: 9

 
Jest z czego wybierać w kwestii drążków do ściany na stronie . k-sport.com.pl. Jeśli ktoś lubi ćwiczenia z ciężarem własnego ciała to tutaj znajdzie optymalne wyprofilowane przyrządy w porządnej jakości. Mam ich drązek w domowej siłowni i bardzo sobie chwalę, prosta rzecz a daje mega wycisk .

Oct714

Posty: 12

 
Mam tę szczęście że kolega z tej samej klatki co ja zrobił sobie siłownię w piwnicy i często u niego trenuję. Nawet nie wiem jakiej marki i skąd ma przyrządy ale już trochę tego sprzetu uzbierał, wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie.

znamsienatym

Posty: 15

 
Mi do ćwiczeń w domu wystarczają tylko dwa hantle i tyle. Wiecej nie potrzebuję. Takimi hantlami wbrew pozorom można już konkretnie poćwiczyć.

Slowa23

Posty: 14