serwery dedykowane

serwery dedykowane

Cześć, bardzo zależy mi znalezieniu firmy hostingowej, której oferta będzie przystępna cenowo, a do tego korzystna pod względem technicznym. Wydajne serwery dedykowane mile widziane

allegrowicz65

Posty: 6

 
Nie wiem czy korzystałeś kiedyś z serwerów w chmurze. Są wydajniejsze niż wiele „naziemnych” ofert. Tutaj: www.microhost.pl powinieneś znaleźć coś dla siebie w bardzo korzystnej cenie. Polecam szczególnie VPSy

Klara323

Posty: 7

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Kturyśśś

Posty: 30

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

Gruba_rrr

Posty: 27

 
Największą wadą tej oferty jest to, że ona praktycznie nie ma wad :D Tutaj gdzieś musi być haczyk A tak całkiem serio, to powiem Ci, że powinieneś skorzystać z tych propozycji. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.

Nikusinski23

Posty: 9

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

zKRK2015

Posty: 11

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

Raghveir

Posty: 36

 
Nie korzystałem do tej pory z VPSów, ale słyszałem zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Być może rzucę banałem, ale wszystko zależy od firmy hostingowej. Cena jest jednak bardzo kusząca.

TomekK

Posty: 7

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

dzaman

Posty: 7