pranie dywanów Grudziądz, jaka firma ?

pranie dywanów Grudziądz, jaka firma ?

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, ale nie bardzo wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

@_24lampy

Posty: 1

 
Nigdy nie prałam dywanów tak fachowo. Nie oddawałam do pralni, lecz żeby pozbyć się sierści, to chyba będę musiała skorzystać z jakiegoś sprawdzonego czyszczenia dywanów w Świeciu. Może polecacie jakąś pralnię.

labuh

Posty: 2

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z niekiedy, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, jakie polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

ZjadaczGłów

Posty: 10

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, ale na nieszczęście to nie jest to samo, jak dywan przejdzie fachowe pranie w pralni. Wychodzi drożej, ale pozbywasz się roztoczy itp.

dzaman

Posty: 17

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Lupusx

Posty: 3

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, która zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

beata77

Posty: 8

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a niesłychanie odnaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Iwolf

Posty: 20

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasem, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

eef12

Posty: 12