Gdzie są jakieś spływy kajakowe ?

Gdzie są jakieś spływy kajakowe ?

Hej, ostatnio zastanawiałem się nad spędzeniem swojego urlopu na kajakach. Czy waszym zdaniem spływ po Tanwi będzie dobrym wyborem czy może istnieją ciekawsze miejsca na spływ dla osoby, która nie posiada doświadczenia?

tomalix

Posty: 4

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z jakiej sam korzystam i niezmiernie Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest rzeczywiście kapitalna i przede wszystkim jest podczas nich wiele wyśmienitej zabawy.

Posty: 7

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

znamsienatym

Posty: 15

 
Niesłychanie gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie albowiem dostarcza to rzeczywiście mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom wyśmienicie spędzisz swój wolny czas.

suruwaa

Posty: 11

 
Oczywiście, że kajaki to znakomity sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

12Klaudi

Posty: 40

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Oct714

Posty: 10

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

amrmas22

Posty: 7

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

3_0Simer

Posty: 11

 
Naturalnie należałoby posiadać umiejętność pływania na kajakach natomiast jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

saradonin

Posty: 10